SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Nie Traktem Królewskim a Wisłostradą. Utrudnienia w związku z defiladą wojskową w Warszawie

fot. Twitter/MON

W środę Wisłostradą przejdzie parada z okazji święta Wojska Polskiego i 98. rocznicy Bitwy Warszawskiej. Utrudnienia spowodowane obchodami zaczęły się już w sobotę.

Oprócz wyłączenia arterii wydarzenie wymusi czasowe zamknięcia mostów – także dla pieszych i rowerzystów – oraz kilkunastu ulic poprzecznych, łączących się z Wisłostradą.

 

fot. um.warszawa.pl

 

Wtorek

Od wtorku, od godz. 23.00 do środy, do godz. 17.00 zamknięte będą ulice Wiślana i Gęsta od Browarnej do Dobrej (wraz z zakazem zatrzymywania się z tabliczką informującą o możliwości wywiezienia pojazdu na koszt właściciela). Ponadto w niedzielę i środę w godz. 13.20-14.00 zostanie całkowicie wstrzymany ruch na mostach Gdańskim i Śląsko-Dąbrowskim.

Środa

W niedzielę, w godz. 3.00-11.00 oraz w środę, w godz. 8.00-15.00 zamknięty dla pieszych i rowerzystów będzie dolny poziom mostu Gdańskiego. Ponadto w środę zamknięte dla pieszych i rowerzystów będą: most Śląsko-Dąbrowski w godz. 11.00-15.00 oraz most Świętokrzyski i Wybrzeże Szczecińskie od mostu do Siwca w godz. 15.00-16.00.

Czwartek

Od piątku do czwartku zamknięta będzie ul. Ossolińskich przed pl. Piłsudskiego. W tej okolicy też od środy do czwartku obowiązywał będzie zakaz zatrzymywania się. Dotyczy to: pl. Teatralnego, Tokarzewskiego-Karaszewicza, Ossolińskich, pl. Małachowskiego, pasażu Niżyńskiego, Królewskiej od Krakowskiego Przedmieścia do Marszałkowskiej.

W tym czasie dla ruchu samochodowego zamknięte zostaną: pl. Piłsudskiego, Wierzbowa od jezdni na tyłach Teatru Wielkiego – Opery Narodowej do placu oraz Królewska od placu do Marszałkowskiej. Nie będzie też można wyjechać z pl. Małachowskiego i pasażu Niżyńskiego na ul. Królewską (wyjazd będzie możliwy tylko do ul. Kredytowej) oraz z Tokarzewskiego-Karaszewicza i Ossolińskich na pl. Piłsudskiego (wjazd i wyjazd z tych ulic będzie możliwy jedynie od Krakowskiego Przedmieścia).

Więcej szczegółów na stronie urzędu miasta oraz  Zarządu Transportu Miejskiego.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2018 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone