Porażka Legii Futsal na wyjeździe. Warszawiacy stracili 8 bramek

• 21.02.2021 18:52

• Aktualizacja: 02:56 26.07.2022

Porażką 3:8 zakończyło się dla Legii Warszawa Futsal wyjazdowe spotkanie z KS Futsal Piła w 20. kolejce grupy północnej 1. ligi. Podopieczni trenera Pawła Juchniewicza spadli 3. miejsce w tabeli.
Pierwsza bramka padła w 17. minucie meczu po uderzeniu kapitana Legii Mariusza Milewskiego. Pierwsza połowa zakończyła się remisem - dla gospodarzy gola strzelił Wojciech Węgrzyn.

W drugiej części spotkania legioniści przeważali w ataku. Dla warszawian trafiali Bartłomiej Świniarski i Paweł Tarnowski, zabrakło jednak skupienia w defensywie.

Porażka kosztowała legionistów spadek na 3. miejsce w tabeli. Kolejne ligowe spotkanie stołeczni rozegrają 7 marca o godzinie 14:00. Mecz z We-Met Futsal Club Kamienica Królewska odbędzie się w hali OSiR Włochy.