SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Miał w domu narkotyki, w tym ciasto z marihuaną. Areszt dla 25-latka

fot. Policja Wola

Policjanci z warszawskiej Woli zatrzymali 25-latka podejrzanego o posiadanie znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowych – powiedziała rzeczniczka wolskiej policji kom. Marta Sulowska. W jego mieszkaniu śledczy znaleźli marihuanę, haszysz, kokainę, LSD, tabletki zawierające MDMA oraz ciastka i ciasta z zawartością marihuany.

Policjanci z wydziału kryminalnego z Woli w wyniku pracy operacyjnej uzyskali informację, że w jednym z lokali na Woli może dochodzić do handlu narkotykami – przekazała komisarz Marta Sulowska. Kryminalni zastali w mieszkaniu podejrzewanego o narkotykowy proceder 25-latka.

W jednym z pokoi na łóżku ujawnili liczne woreczki foliowe z tabletkami oraz woreczki ze zbrylonymi substancjami i pojemniki z suszem roślinnym. Oprócz tego kryminalni ujawnili ciastka i ciasto, zawierające prawdopodobnie marihuanę. Policjanci zabezpieczyli również pieniądze w kwocie ponad 22 tys. zł na poczet przyszłych kar i grzywien – podała policjantka.

Trzy miesiące aresztu

Dodała, że 25-latek został zatrzymany, a zabezpieczone substancje zostały przekazane do laboratorium kryminalistycznego. – Potwierdziło się, że ciasto i ciastka zawierały marihuanę – powiedziała kom. Sulowska. Policjanci ustalili, że mężczyzna posiadał ponad 155 gramów marihuany, haszyszu i kokainy, 252 sztuk LSD, 282 sztuk tabletek MDMA i 2C-B.

Zatrzymany został doprowadzony do prokuratury, gdzie usłyszał zarzut posiadania znacznej ilości środków odurzających i substancji psychotropowej. Decyzją sądu 25-latek został aresztowany na trzy miesiące.

Za zarzucany czyn może grozić do 10 lat więzienia.

Czytaj też:

Apel trzech dzielnic w sprawie hałasu generowanego przez POW

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone