SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Kwarantanna w Hi-Fi”. Koncert Joanny Maklakiewicz w studiu Radia dla Ciebie!

„Kwarantanna w Hi-Fi”. Koncert Joanny Maklakiewicz w studiu Radia dla Ciebie!

Wybitna pianistka i kameralistka Joanna Maklakiewicz będzie gwiazdą dzisiejszego koncertu z cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi” w Radiu dla Ciebie. Do usłyszenia o 18:05! Transmisja na naszej antenie, na rdc.pl, na kanale Radia dla Ciebie w serwisie YouTube oraz w aplikacji mobilnej.

KWARANTANNA W HI-FI. ZOBACZ WSZYSTKIE KONCERTY CYKLU RADIA DLA CIEBIE

W ramach dziewiętnastej tegorocznej odsłony cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi” w RDC wystąpi Joanna Maklakiewicz – pianistka, kameralistka, dyrektor artystyczny Fundacji im. Piotra Janowskiego, wyróżniona odznaką honorową „Zasłużony dla Warszawy” (2018). Pracuje w Uniwersytecie Muzycznym Fryderyka Chopina na stanowisku profesora, jest kierownikiem pracowni kameralistyki fortepianowej. Od ponad 20 lat koncertuje jako solistka i kameralistka w Polsce i za granicą. Ze skrzypkiem Piotrem Janowskim występowała w najbardziej prestiżowych salach koncertowych świata. Nagrała pierwszą w historii płytę z utworami fortepianowymi Edwarda Wollfa pt. „W kręgu Wieniawskiego: Edward Wolff”, dokonała wielu rejestracji kompozycji współczesnych kompozytorów. Zajmuje się spuścizną Rodu Maklakiewiczów – jest pomysłodawcą i współwykonawczynią albumu „Saga Rodu. Pieśni braci Franciszka, Jana i Tadeusza Maklakiewiczów”.

„Kwarantanna w Hi-Fi” w każdy czwartek w RDC

Realizacja projektu „Kwarantanna w Hi-Fi” stała się możliwa dzięki dyrektorowi Yamaha Music Poland – Markowi Lamertowi, który udostępnił Radiu dla Ciebie profesjonalny instrument koncertowy – fortepian Yamaha CF6. Koncerty prowadzi prezes RDC – Tadeusz Deszkiewicz.

Wszystkie koncerty w ramach cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi” transmitowane są na antenie Radia dla Ciebie, a także na naszej stronie rdc.pl, na kanale RDC w serwisie YouTube, na profilu na Facebooku oraz w aplikacji mobilnej.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone