SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Josip Juranović nowym graczem Legii. „Nie można na niego krzyczeć”

Josip Juranović nowym piłkarzem Legii/fot. Legia Warszawa

Josip Juranović oficjalnie zawodnikiem Legii Warszawa. Chorwacki obrońca, który trafił na Łazienkowską z Hajduka Split, podpisał z klubem trzyletnią umowę. – To piłkarz, który słabo znosi krytykę, nie można na niego krzyczeć publicznie – mówił w „Magazynie Sportowym RDC” menadżer, były kapitan Legii – Ivica Vrdoljak.

Juranović niebawem skończy 25 lat. Jego kontrakt z Legią Warszawa będzie obowiązywał do 30 czerwca 2023 r. Umowa zawiera opcję przedłużenia jej o kolejny rok.

Rozmawiałem z Vuko (Aleksandarem Vukoviciem, trenerem Legii – red.) i pochwaliłem Josipa, ale powiedziałem też, że jeśli w przyszłości będzie miał pretensje do jego gry, to żeby nie krzyczał na niego przy wszystkich. Lepiej wziąć go na stronę i powiedzieć mu to w cztery oczy. To piłkarz, który słabo przyjmuje krytykę. Jednocześnie daje z siebie wszystko na boisku – mówił Ivica Vrdoljak w „Magazynie Sportowym RDC”.

Chorwat został sprowadzony na Łazienkowską z myślą o zastępstwie kontuzjowanego Marko Vesovicia, którego powrót na boisko planowany jest dopiero na wiosnę. Według Ivicy Vrdoljaka, obaj piłkarze są jednak na innych poziomach jakości gry.

Ci zawodnicy są zupełnie inni. Josip jest bardzo dobry, ale Veso jest o półkę wyżej. Nie są do porównania – przekonywał gość Radia dla Ciebie.

W barwach Hajduka Juranović od 2015 roku rozegrał 165 meczów. Ma za sobą dwa występy w narodowej reprezentacji.

Czytaj też:

Chorwackie media: Josip Juranović blisko przejścia z Hajduka do Legii

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone