SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Zarzuty dla nożownika z Ostrołęki. Jest wniosek o areszt

40-latek zaatakował nieznanego 27-latka na klatce schodowej (zdjęcie ilustracyjne)/fot. pixabay

Nożownik z Ostrołęki usłyszał zarzuty usiłowania zabójstwa i spowodowania obrażeń ciała. Chodzi o 40-letniego mężczyznę, który na klatce schodowej w jednym z bloków zaatakował nożem nieznanego 27-latka. Poszkodowany doznał powierzchownych ran dłoni i brzucha. Prokuratura domaga się tymczasowego aresztu dla podejrzanego.

W poniedziałek przed godz. 18 żona poszkodowanego 27-latka zawiadomiła policję, że na klatce schodowej nieznajomy mężczyzna zaatakował nożem jej męża.

Gdy pokrzywdzony 27-latek szedł po schodach, bez żadnego powodu został zaatakowany przez nieznanego mu mężczyznę, który zaczął zadawać ciosy nożem. Po odparciu ataku przez zaatakowanego sprawca uciekł – poinformował we wtorek rzecznik Komendy Miejskiej Policji w Ostrołęce podkom. Tomasz Żerański. – Mężczyzna miał skaleczoną dłoń, powierzchowne rany okolic brzucha oraz pociętą kurtkę. Udzielono mu pomocy medycznej na miejscu – dodał.

Policjanci szybko ustalili tożsamość napastnika. Okazał się nim 40-letni mieszkaniec Ostrołęki. Został zatrzymany w mieszkaniu w tym samym bloku. Podejrzany odmówił składania wyjaśnień, więc wciąż nie wiadomo dlaczego rzucił się na przypadkowego mężczyznę w jednym z bloków przy ulicy Jaracza. Prokuratura domaga się dla niego aresztu. Posiedzenie sądu w tej sprawie ma być jutro rano.

Czytaj też: Radom. W marcu ma ruszyć proces ws. byłej dyrektor III LO Danuty S.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone