SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

„Barbórka” z Kryterium Asów na Karowej. Utrudnienia w Warszawie

fot. urwisss/Flickr

Dziś w Warszawie 59. Rajd Barbórka z Kryterium Asów na ul. Karowej. Na czas organizacji imprezy wyłączone z ruchu będą ulice Furmańska i Karowa. Autobusy linii 106 pojadą objazdem – poinformował Zarząd Transportu Miejskiego.

Czołówka polskich kierowców zmierzy się dziś z bardzo wymagającym odcinkiem specjalnym przeprowadzanym na ulicy Karowej. Śliska kostka, po której ścigać się będą profesjonalne rajdówki przysporzą nie lada emocji.

Zmiany w komunikacji

Kierowców i pasażerów komunikacji miejskiej czekają utrudnienia. Już od czwartku, 2 grudnia do poniedziałku, 6 grudnia do godz. 23 wyłączona z ruchu jest ul. Furmańska od ul. Karowej do wjazdu na parking. Niedostępny jest też chodnik po obydwu stronach ulicy.

Od nocy z piątku na sobotę, z 3 na 4 grudnia, do nocy z soboty na niedzielę, z 4 na 5 grudnia, zamknięte dla ruchu będą ulice: Karowa od ul. Krakowskie Przedmieście do ul. Dobrej, Furmańska od ul. Bednarskiej do wjazdu na parking, Browarna od ul. Karowej do ul. Leszczyńskiej, Wiślana przed skrzyżowaniem z ul. Browarną, Lipowa od ul. Dobrej w kierunku ul. Browarnej.

Zamknięte ulice

W tym samym czasie nie będzie można zaparkować na ulicach: Karowa (od Krakowskiego Przedmieścia do Dobrej), Furmańska (od ul. Bednarskiej do Karowej), Browarna (od ul. Lipowej do Karowej), Wiślana i Dobra (przy skrzyżowaniu z ul. Karową).

W sobotę, 4 grudnia, od początku kursowania autobusy linii 106 będą dojeżdżały ul. Dobrą do przystanku Mariensztat. Stąd pojadą w kierunku Młynowa ulicami: Dobra – Nowy Zjazd – Wybrzeże Kościuszkowskie – Karowa.

W tym czasie nie będzie funkcjonował przystanek Browarna. Uruchomiony zostanie przystanek Mariensztat, zlokalizowany przy ul. Dobrej, jadąc w kierunku ul. Nowy Zjazd. Przystanek będzie obowiązywał jako stały dla autobusów linii 118.

Posłuchaj:

Pan od przyrody: Barbórka

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone