SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Komorów. Uzbrojony zabarykadował się w domu, zatrzymała go policja

fot. PAP/Paweł Supernak

Akcja antyterrorystów w podwarszawskim Komorowie dobiegła końca. W jednym z domów jednorodzinnych przy ul. Rubinowej zabarykadował się mężczyzna. Został on zatrzymany. Podczas działań nikt nie został ranny.

Zakończyła się akcja policji w Komorowiepod Warszawą. Funkcjonariusze zatrzymali mężczyznę, który zabarykadował się w jednym z domów przy ul. Rubinowej – powiedziała podkom. Karolina Kańka z pruszkowskiej policji. Dodała, że mężczyzna został oddany pod specjalistyczną opiekę lekarzy.

Jak poinformowała rzeczniczka pruszkowskiej policji, do zdarzenia doszło w poniedziałek w jednym z domów przy ul. Rubinowej w Komorowie. Przez kilka godzin były prowadzone są rozmowy zespołu negocjatorów z mężczyzną, który zabarykadował się w domu.

Wszystkie środki, które zastosowano, mają na celu zapewnienie bezpieczeństwa zarówno policjantów, którzy wykonują czynności na miejscu, jak i temu mężczyźnie – podała.

Wskazała, że po godzinie 18 policjanci dostali się do środka domu i zatrzymali mężczyznę. – Mężczyzna został oddany pod specjalistyczną opiekę lekarzy – dodała.

Podkreśliła również, że podczas akcji nikomu nic się nie stało.

Na czas trwania akcji ulica nie była zamknięta. – Zablokowany był tylko dojazd do posesji – zaznaczyła rzeczniczka.

Przekazała także, że na miejscu był Samodzielny Pododdział Kontrterrorystyczny oraz zastępca Komendanta Powiatowego Policji w Pruszkowie nadkom. Mirosław Gruda.

Przed posesją oprócz policji była też straż pożarna i karetka.


Wyświetl większą mapę
Czytaj też:

Radzymin. Strzelał do policjantów, grozi mu nawet 10 lat więzienia

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone