T. Sokołowski po meczu z Mołdawią: W kadrze potrzeba kogoś z charakterem

• 21.06.2023 11:49

• Aktualizacja: 12:39 21.06.2023

Na takim poziomie nie mogą się przydarzyć takie błędy – ocenia po porażce z Mołdawią były piłkarz Legii Warszawa Tomasz Sokołowski. Ekspert Radia dla Ciebie powiedział, że w drużynie reprezentacji brakuje kogoś z charakterem, kogoś „kto to szarpnie” We wtorek Biało-Czerwoni przegrali z reprezentacją Mołdawii 2:3 w mecz eliminacji do mistrzostw Europy.

Szczególnie w reprezentacji nie może być mowy o takich błędach – powiedział po meczu Polski z Mołdawią Tomasz Sokołowski.

Po pierwszej połowie Biało-Czerwoni prowadzili dwoma bramkami, jednak po przerwie przewaga się posypała.

– Na takim poziomie takie błędy nie mogą się zdarzać, zwłaszcza w reprezentacji. To też pokazuje, że jak się wynik nie układa, to powinien być w zespole ktoś, kto to „szarpnie” – zauważył ekspert Magazynu Sportowego RDC

Po czwartej kolejce eliminacji do mistrzostw Europy reprezentacja Polski zajmuje przedostatnie miejsce w grupie E.

W tabeli naszej grupy prowadzą Czechy (7 pkt) przed Albanią (6 pkt) i Mołdawią (5 pkt). Polska (3 pkt) jest czwarta, a na końcu znajdują się Wyspy Owcze (1 pkt).

W następnej serii meczów Polska zagra z Wyspami Owczymi. To spotkanie odbędzie się 7 września.