SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Warszawa. Pies odgryzł nos mężczyźnie. Pomogli policjanci

fot. Policja Wawer

Niecodzienna interwencja policji z Wawra. Funkcjonariusze transportowali do szpitala odgryziony przez psa nos mężczyzny. O pomoc poprosił ich przyjaciel poszkodowanego.

Do niecodziennej sytuacji doszło w Sulejówku. Domowy pupil, pies w typie mieszańca owczarka niemieckiego, odgryzł mężczyźnie kawałek nosa. Pogryziony trafił do szpitala przy ul. Szaserów w Warszawie. Niestety w domu, w Sulejówku pozostał odgryziony nos. Organ postanowił dowieźć do szpitala przyjaciel rannego mężczyzny. Niestety trafił na godziny szczytu i to na niezwykle zatłoczonej stołecznej trasie. Gdy zauważył patrol policji, poprosił o pomoc.

Radiowozem na sygnale

Funkcjonariusze z Wawra pracowali właśnie przy kolizji, ale od razu postanowili pomóc. – Policjanci natychmiast zareagowali, czynności związane z przeprowadzaną właśnie interwencją przekazali funkcjonariuszom ruchu drogowego, a sami wspólnie z mężczyzną pojechali po nos – przekazała nadkom. Joanna Węgrzyniak z policji na Pradze- Południe.

Radiowozem na sygnale pojechali do Sulejówka, zabrali nos i dostarczyli go w misce z wodą do szpitala.

Nos udało się przyszyć, jednak jeszcze nie wiadomo, czy operacja zakończy się całkowitym sukcesem.

Kolega pogryzionego mężczyzny podziękował funkcjonariuszom za pomoc. „Odgryziony nos i policja, której muszę podziękować. Dzięki nim w 25 minut jestem z powrotem w szpitalu. Z nosem. W imieniu właściciela nosa bardzo Wam dziękuję” – napisał na Facebook’u.

Czytaj też:

Kierował autem, spowodował kolizję. 13-latkiem zajmie się sąd rodzinny

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone