SŁUCHAJ ONLINE
MENU
na antenie
do 11:00

Opóźnienia w remoncie. Bez zmian w rozkładzie linii Warszawa-Dęblin

Tory/fot. Pexels

Z powodu opóźnienia prac modernizacyjnych na stacji Otwock nie będzie zmiany rozkładu jazdy na linii nr 7 Warszawa – Dęblin i nie zostanie wdrożony nowy rozkład jazdy – poinformowały w poniedziałek w komunikacie Koleje Mazowieckie.

12-14 stycznia nie zmieni się rozkład jazdy na linii nr 7 Warszawa – Dęblin. Nie dojdzie też do wprowadzenia rozkładu jazdy, który miał obowiązywać od 15 stycznia. Przyczyną jest opóźnienie prac modernizacyjnych na stacji Otwock.

Przerwa technologiczna

Po 12 stycznia będzie obowiązywał dotychczasowy rozkład jazdy. Zmiana będzie polegała na wprowadzeniu przerwy technologicznej na odcinku Otwock – Pilawa, czyli zastąpieniu pociągów przez zastępczą komunikację autobusową w godz. 11.00-13.00 i od godz. 23.00.

Koleje Mazowieckie podają, że w związku z łączeniem relacji zmiany pojawią się na innych obsługiwanych przez tego przewoźnika liniach: Warszawa – Skierniewice, Warszawa – Łuków, Warszawa – Łowicz Główny, Warszawa – Małkinia, Warszawa – Skarżysko Kamienna. Przewoźnik prosi podróżujących o sprawdzanie rozkładu jazdy.

Dodatkowo od 28 stycznia na linii Warszawa – Skarżysko będzie wprowadzona zastępcza komunikacja autobusowa (relacji Czachówek Południowy, odjazd o godz. 5.11 – Warka przyjazd o godz. 6.00). Autobusy będą skomunikowane z pociągiem 19902 z Warszawy oraz 12611 do Radomia.

Rozkład jazdy pociągów pojawił się w poniedziałek stronie internetowej Kolei Mazowieckich.

Czytaj też:

Z Warszawy do Karpacza na jedynym bilecie. Umowa PKP z Polbus-PKS

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone