SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Audiobook „Doktor Dolittle i jego zwierzaki” w Radiu dla Ciebie!

"Doktor Dolittle i jego zwierzaki" przedpremierowo tylko w RDC/fot. Wydawnictwo Jung-off-ska

Od poniedziałku w Radiu dla Ciebie prezentujemy audiobook „Doktor Dolittle i jego zwierzaki”. Zapraszamy o 16:05. To kolejna propozycja dla najmłodszych od Wydawnictwa Jung-off-ska na antenie RDC.

Audiobook przygotowany przez Wydawnictwo Jung-off-ska Radio dla Ciebie będzie prezentować od poniedziałku do piątku, tuż po wiadomościach o 16:00.

„Doktor Dolittle i jego zwierzaki” to pełna przygód opowieść o najsłynniejszym na świecie lekarzu zwierząt, największym ich przyjacielu i jedynym człowieku, który włada wszystkimi językami zwierzęcego świata. Tylko on przepisze koniowi okulary, zaplombuje krokodylowi ząb, a szczura wyleczy z żółtaczki. Tym razem dzięki przyjaciołom dotrze do Afryki, aby ratować chore małpy. Niestraszny mu będzie groźny afrykański król ani piraci.

Książka została nagrana w nowym przekładzie jednego z najwybitniejszych polskich tłumaczy – Michała Kłobukowskiego. W tym roku mija sto lat od wydania pierwszej części przygód Doktora Dolittle’a. Powieść Hugh Loftinga uczy miłości do zwierząt i wrażliwości na ich krzywdę, bawi i wzrusza nie tylko najmłodszych. Autor pokazuje też ludzi widzianych oczami zwierząt. Młodzi słuchacze dowiedzą się, że każde z nich ma swój niepowtarzalny charakter i osobowość.

Czyta Edyta Jungowska. Oficjalna premiera audiobooka „Doktor Dolittle i jego zwierzaki” miała miejsce 20 maja na stronie Wydawnictwa Jung-off-ska. Przedpremierowa emisja odbyła się dwa dni wcześniej, na antenie Radia dla Ciebie.

Więcej o propozycjach Wydawnictwa TUTAJ.

Posłuchaj fragmentu:

„Doktor Dolittle i jego zwierzaki” to kolejny audiobook z oferty Wydawnictwa Jung-off-ska na naszej antenie. Wcześniej słuchaczom towarzyszyły m.in. przygody „Mani czy Ani”, „Emila i detektywów”, „Emila ze Smalandii”, „Rasmusa i włóczęgi”, czy Pipi Pończoszanki.

Radia dla Ciebie możecie słuchać w Warszawie na 101 FM, w pasmach lokalnych albo online na www.rdc.pl/rdcplayer.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone