Nie żyje tancerz Cezary Olszewski. Znamy wstępne ustalenia prokuratury

  • 31.10.2023 14:19

  • Aktualizacja: 14:36 31.10.2023

Do śmierci Cezarego Olszewskiego doszło w jednym z hoteli w Ostrołęce. Jak dowiedziało się Radio dla Ciebie, z oględzin wynika, że prawdopodobną przyczyną zgonu 42-latka był udar. — Na miejscu znalezienia zwłok, nie ujawniliśmy żadnych śladów mogących wskazywać, na udział osób trzecich, w tym zdarzeniu — informuje rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce.

W jednym z hoteli w Ostrołęce doszło do śmierci znanego tancerza. Nie przyczyniły się do tego osoby trzecie. Radio dla Ciebie poznało wstępne ustalenia prokuratury w sprawie Cezarego Olszewskiego.

Rzecznik prasowy Prokuratury Okręgowej w Ostrołęce Edyta Łukasiewicz przekazuje, że z oględzin wynika, że prawdopodobną przyczyną zgonu 42-latka był udar.

Na miejscu znalezienia zwłok, nie ujawniliśmy żadnych śladów mogących wskazywać, na udział osób trzecich, w tym zdarzeniu. W związku z powyższym podjęta została decyzja o odstąpieniu od przeprowadzenia sekcji zwłok — informuje Łukasiewicz. 

Cezary Olszewski był m.in.  finalistą  Tańca z Gwiazdami, wygrywał wiele turniejów Światowej Federacji Tańca Sportowego.

Czytaj też: Zatrzymany prezes fundacji. Pieniądze dla chorych dzieci wydawał na samochody i nieruchomości

Źródło:

RDC

Autor:

Iwona Rodziewicz-Ornoch/JD