SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Ostrów Maz. Dwoje poszukiwanych zatrzymanych w tym samym aucie

Zdjęcie ilustracyjne

Policjanci z Ostrowi Mazowieckiej zatrzymali dwie osoby ukrywające się przed wymiarem sprawiedliwości. 44-latek i 23-latka jechali samochodem. Mężczyzna prowadził auto mimo sądowego zakazu, a na dodatek był pijany. Para trafiła już do zakładów karnych.

Jak poinformowała w czwartek rzeczniczka ostrowskiej policji mł.asp. Marzena Laczkowska, kilka dni temu dyżurny policji otrzymał informację o kierowcy fiata mogącym kierować autem będąc pod wpływem alkoholu.

Policjanci zatrzymali 44-latka na ul. Małkińskiej. Razem nim samochodem jechała młoda kobieta. Para kilkukrotnie podawała policjantom fałszywe dane osobowe.

Oboje poszukiwani

Okazało się, że 44-latek prowadził auto mimo sądowego zakazu. Był też pijany – miał 2,6 promila alkoholu w organizmie. Dodatkowo mężczyznę poszukiwał ostrowski sąd, ponieważ miał do odbycia karę więzienia w wymiarze roku i 4 miesięcy. Także 23-letnia pasażerka ukrywała się przed wymiarem sprawiedliwości. Zgodnie z wyrokiem ostrołęckiego sądu powinna trafić do zakładu karnego na 2 lata i 4 miesiące.

Mężczyzna i kobieta zostali przewiezieni do zakładów karnych, gdzie odbędą zasądzone kary. 44-latek będzie też musiał ponieść odpowiedzialność za złamanie zakazu sądowego i prowadzenia auta po pijanemu.

Czytaj też:

Płock. Potrąciła rowerzystę i uciekła. Policja szuka świadków wypadku

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone