SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Spotkajmy się”, czyli Rafał Trzaskowski dziś na Ursynowie

fot. UM Warszawa

Prezydent stolicy Rafał Trzaskowski spotka się wieczorem z mieszkańcami Ursynowa. – Będziemy rozmawiali o komunikacji, kwestii sieci wodociągowej i obwodnicy m.st. Warszawy – zapowiedział w piątek Trzaskowski i zaprosił mieszkańców na spotkanie.

Spotkanie z mieszkańcami Ursynowa rozpocznie się o godz. 18 w centrum sportu i rekreacji „Hawajska” przy ul. Dereniowej 48. To już druga odsłona akcji „Spotkajmy się w Warszawie”, w ramach której prezydent stolicy odwiedzi wszystkie dzielnice, żeby rozmawiać z mieszkańcami o najważniejszych dla nich problemach.

Wieczorem prezydent spotka się z mieszkańcami Ursynowa. – Będziemy rozmawiali o komunikacji, kwestii sieci wodociągowej, bo to jest ważne na Zielonym Ursynowie, i porozmawiamy również o kwestii obwodnicy m.st. Warszawy, (…) i o wszystkich problemach z tym związanych – zapowiedział prezydent. Jak dodał, będą także poruszane wszystkie inne zagadnienia, które są istotne dla tej dzielnicy.

Trzaskowski przyznał też, że jednym z ważniejszych problemów są kwestie związane z gospodarką odpadami oraz podwyżkami cen za wywóz śmieci, które zaczną obowiązywać w stolicy od marca. – Dzisiaj zaczęła funkcjonować strona internetowa czysta.um.warszawa.pl, na której dokładnie informujemy o tym, skąd wynikają te podwyżki, jak wygląda taryfa – zaznaczył prezydent stolicy.

Burmistrz Ursynowa Robert Kempa podkreślił, że prowadzenie dialogu z mieszkańcami to jeden z priorytetów jego zarządu. Zaznaczył, że większość obietnic z kampanii wyborczej prezydenta Trzaskowskiego dotycząca Ursynowa została zrealizowana, bądź też jest w trakcie realizacji. – Natomiast mam nadzieję, że w dniu dzisiejszym w pozostałych kwestiach uda się uzyskać pewnego rodzaju przyspieszenie – dodał Kempa.

Czytaj też: „18 dzielnic w 18 godzin”. „Warszawa powinna być zarządzana z poziomu ulicy”

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone