SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player

Ciechanów: zatrzymali podejrzanego o zabójstwo 37-latki

fot. RDC

Ciechanowscy policjanci zatrzymali 66-latka podejrzanego o zabójstwo kobiety. 37-latka od grudnia ubiegłego roku figurowała jako osoba zaginiona. Teraz wyjaśniły się okoliczności jej zniknięcia. Mężczyźnie grozi kara od 25 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

W ubiegłą niedzielę dyżurny ciechanowskiej komendy otrzymał informację od mężczyzny spacerującego po lesie w rejonie miejscowości Gąski, że znalazł ciało kobiety częściowo przysypane ziemią. Wstępne oględziny wskazały, że nie zmarła z przyczyn naturalnych, lecz najprawdopodobniej została uduszona. Funkcjonariusze będący na miejscu zdarzenia, powiązali sytuację z zaginięciem 37-letniej mieszkanki Ciechanowa.

Przyznał się

Kobieta była poszukiwana od 26 grudnia 2015 roku. Według ustaleń funkcjonariuszy ostatni raz widziano ją w centrum Ciechanowa na początku grudnia ubiegłego roku. Od tamtej pory nikt nie wiedział, co się z nią dzieje. W związku ze zdarzeniem został zatrzymany 66-letni mieszkaniec Ciechanowa, konkubent 37-latki. Usłyszał już zarzut zabójstwa. Mężczyzna złożył obszerne wyjaśnienia i przyznał się do zarzucanego mu czynu.

Zebrany materiał dowodowy pozwolił policji i prokuraturze wystąpić z wnioskiem do sądu o tymczasowy areszt dla podejrzanego. Dzisiaj zapadnie decyzja o zastosowaniu tego środka zapobiegawczego. Mężczyźnie grozi kara od 25 lat do dożywotniego pozbawienia wolności.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone