Piłkarze Radomiaka przegrali przed własną publicznością z Pogonią Szczecin 1:2

• 13.11.2022 14:57

• Aktualizacja: 14:58 13.11.2022

W 17. kolejce ekstraklasy prowadzenie dla gości w 50. minucie z rzutu karnego uzyskał Kamil Grosicki. W 70. minucie wyrównał Mateusz Grzybek. Zwrot akcji przyniosła 90. minuta. Zwycięskiego gola dla "Portowców" w końcówce spotkania strzelił Damian Dąbrowski.

Gospodarze kończyli zawody w osłabieniu. Piłkarze Radomiaka zobaczyli aż dwie czerwone kartki. W 51. minucie Mateusz Cichocki musiał zejść z boiska po tym jak dostał drugą żółta kartkę za faul na Luce Zahoviciu.

W doliczonym czasie gry taka sama kara spotkała Brazylijczyka Raphaela Rossiego za ostre wejście w Sebastiana Kowalczyka.

Zwycięstwo w Radomiu było dla piłkarzy ze Szczecina bardzo ważne. Ostatnie spotkania nie należały do udanych. Sroga porażka z Górnikiem Zabrze 1:4 i przegrana z Rakowem Częstochowa 0:1 popsuły nieco nastroje kibiców. Zwycięstwo nad Radomiakiem pozwala na utrzymanie kontaktu z czołówką tabeli.