SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Święta wojna” Wisły Płock z Vive Kielce. „Wszystko do wygrania”

fot. Orlen Wisła Płock

Ten mecz rozstrzygnie, kto będzie mistrzem Polski w piłce ręcznej mężczyzn. O tytuł powalczą wicemistrzowie – Wisła Płock i obrońcy tytułu – Łomża Vive Kielce. Tanio skóry nie sprzedamy – mówił na antenie Radia dla Ciebie kapitan płocczan Michał Daszek.

Płocczanie przed meczem są zmotywowani.

Tanio skóry nie sprzedamy – mówił w „Magazynie Sportowym” RDC kapitan Wisły Płock Michał Daszek. – Jeszcze mamy wszystko do wygrania i zespół świetnie zdaje sobie z tego sprawę. Nawet na treningach widać, że koncentracja jest duża, a nastawienie dobre – dodał.

W Kielcach Wisła przegrała tylko jedną bramką. Sprawa mistrzostwa jest otwarta, a mecz budzi ogromne zainteresowanie kibiców.

Bilety rozchodzą się jak ciepłe bułeczki – przyznaje Justyna Gawlińska z działu marketingu Wisły Płock. – Czeka nas jedno z najgorętszych spotkań w tym sezonie, więc liczymy, że Orlen Arena wypełni się po brzegi. Na tę chwilę zostało sprzedanych 3,7 tys. miejsc. Tak naprawdę wszystkie dolne sektory są już zajęte i zostały już tylko miejsca na sektory górne. Apelujemy do wszystkich zainteresowanych, aby spieszyli się z zakupem – zaznacza.

W Orlen Arenie zostało już tylko 1,5 tys. wolnych miejsc, a do meczu na szczycie jeszcze sześć dni. Spotkanie odbędzie się 24 maja o 19:15.

Szczypiorniści Wisły Płock siedmiokrotnie sięgali po mistrzostwo kraju, po raz pierwszy w 1995 roku, ostatni raz zdobyli złoto w 2011. Dwadzieścia razy byli wicemistrzami kraju, a pięć razy kończyli rozgrywki na trzecim miejscu.

Posłuchaj podcastu:

Magazyn Sportowy: Michał Daszek: szykujemy się do „świętej wojny” Wisła Płock-Vive Kielce

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone