Zasiedzenie / Ferment XR - o pionierskim projekcie/wystawie, która jest efektem jego relacji z Wolą i osiedlem Koło zapisanym w formie responsywnego i wielowymiarowego świata XR, a co to znaczy wytłumaczyli goście: Hanna Sabat, kuratorka i Mateusz Kowalczyk, artysta wizualny, performer i aktywista.
Szukamy intrygujących książek, spektakli teatralnych, sensów filmowych i wystaw, które polecają twórcy i specjaliści z różnych dziedzin kultury. Przedstawiamy ludzi kreatywnych, którzy pomagają ludziom od lat t do 105 korzystać ze wszystkich uroków życia.
Odcinki podcastu (3398)
O Stefanie Rembowskim
W 100-lecie urodzin, o Stefanie Rembowskim, kompozytorze, pianiście, aranżerze, autorze tekstów piosenek.
O przeglądzie filmów Etno „Kolędnicy i kowale – obrzędowość i rzemiosło w filmach z archiwum naukowego Państwowego Muzeum Etnograficznego w Warszawie” w Muzeum Wycinanki.
Gościcem audycji był Mariusz Raniszewski - Państwowe Muzeum Etnograficzne.