SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Walentynkowe historie z RDC

Historia, która wygrała konkurs:

Jestem pielęgniarką, pracuję w szpitalu. Jeździłam do pracy Fiatem 126p.
Wracałyśmy po nocnym dyżurze do domu, szyby w maluchu zamarznięte, koleżanka wyciągnęła spirytus do odkażania ran, nalała na waciki i przetarła szybę. Ujechałyśmy 5 km. Zatrzymała nas policja do kontroli. Uchylam szybę, a tu jak buchnęło spirytusem to policjanta cofnęło. Kazał dmuchać. Groziło mi zabranie prawa jazdy. Za kilka dni miałam dyżur. Pacjentem okazał się policjant który zatrzymał mnie do kontroli. Nawet chciałam poczęstować go słynnym spirytusem. Koniec końców jak wyzdrowiał umówiliśmy się, zamiast na spirytus, to na randkę. Spirytusu nie piliśmy, ale dziś jest moim Mężem.

14 lutego to najbardziej romantyczny dzień w roku. Dlatego Radio dla Ciebie uczyni luty miesiącem miłości!

Wszyscy, którzy chcą podarować sobie i ukochanej osobie romantyczne chwile mają do tego okazję biorąc udział w naszym konkursie. Wystarczy opisać swoją historię miłości!

Od 1 lutego do 11 lutego 2018 r. Radio dla Ciebie organizuje konkurs „Walentynkowe historie z RDC”. Aby wziąć udział w zabawie należy poprzez poniższy formularz przesłać historię swojej miłości. Jak się poznaliście? Kiedy narodziła się Wasza miłość? W środę 14 lutego 2018 r. w audycji „Popołudnie z Ani-Muszem” nastąpi rozstrzygnięcie Konkursu i wyłonienie zwycięzców. Osoby, które wyślą 3 najbardziej romantyczne historie, wygrają atrakcyjne nagrody – pierwszą nagrodą jest dwuosobowy pobyt weekendowy w Miłomłyn Zdrój.

Poniżej formularz zgłoszeniowy oraz regulamin Konkursu.

Imię:

Nazwisko:

Numer telefonu:

Adres email:

Twoja historia:

Oświadczam, że zapoznałem/am się z regulaminem konkursu „Walentynkowe historie z RDC” i akceptuję warunki uczestnictwa w konkursie.

RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone