SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Zakopane w zimowym wydaniu jest urzekające

fot. mat. sponsorowane

Wiosną oraz latem w Tatrach króluje zieleń, przyroda wywołuje ogromne wrażenie, jesienią rządzą odcienie czerwieni i złota, a widoki są niesamowite. Jednak, najpiękniej w górach jest zimą. Biały bezkres, szczyty, drzewa, doliny, lasy pokryte grubą warstwą śnieżnego puchu – takie krajobrazy wtedy na nas czekają. Podziwiamy je myśląc „nie, to niemożliwe, by one istniały naprawdę”. Dlatego, jeżeli zamierzasz zimą udać się gdzieś, gdzie odpoczniesz w bajecznych okolicznościach, wybierz się do Zakopanego. Będzie ekstra.

Ułóż mały harmonogram

Zaplanowanie odpoczynku, to zdecydowanie dobry pomysł. W internecie znajdziesz sporo cennych informacji. Przejrzyj serwisy poświęcone turystyce, w tym m.in. fora, na których turyści wymieniają się spostrzeżeniami na temat relaksu w mieście pod Giewontem i polecają konkretne atrakcje. Zastanów się czego oczekujesz, czy wolisz postawić na aktywny wypoczynek – wtedy weź pod uwagę m.in. szaleństwo na stoku, lodowej tafli, czy wyprawy na skuterze śnieżnym, czy może jednak marzy Ci się błogie lenistwo – w takim przypadku chętnie odwiedzisz spa, gdzie zadbasz o umysł i ciało. Jeżeli wcześniej zaplanujesz wypoczynek, w momencie przyjazdu do Zakopanego możesz już czerpać radość z wybranych atrakcji, nie musisz tracić czasu na zastanawianie się, co w ogóle chcesz robić. To ogromny plus.

Zimą warto udać się na odpoczynek. Od wakacji mija już parę miesięcy, na pewno czujesz spadek zapału, brakuje Ci sił do działania, wykonywania obowiązków. Zmiana otoczenia chociaż na weekend, jest fantastycznym pomysłem. Zregenerujesz się i złapiesz mnóstwo pozytywnej energii. W górach poczujesz, że nabranie dystansu do codziennych spraw wcale nie jest takie trudne.

Odkryj malownicze tereny pędząc saniami

Zimowy wypoczynek w Zakopanem nieodłącznie związany jest z udziałem w kuligu. Absolutnie nie możesz nie zafundować sobie tej atrakcji. Pędząc saniami przez pokryte białym puchem tereny co chwilę zachwycisz się innym widokiem. Obrazki, jakie pojawią się przed oczami ukoją nerwy, spowodują, że Twoje myśli skupione będą na relaksie, cieszeniu się miejscem, napawaniu charakterystyczną atmosferą. Polecamy tradycyjne i niezapomniane Kuligi Zakopane, gdzie po godzinnej przejażdżce przez Dolinę Chochołowską, czeka na Ciebie wyśmienita biesiada przy ognisku. Potańczysz, pośpiewasz, skosztujesz smacznych potraw. Dowiesz się, jak wygląda prawdziwa imprezka z góralami. Od razu mówimy – oni naprawdę znajdą się na dobrej zabawie.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone