SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Wynajem samochodu w Warszawie

fot. mat. sponsorowane

Na terenie Warszawy działają zarówno sieciowe wypożyczalnie samochodów, jak i lokalne podmioty wyspecjalizowane w wynajmie długoterminowym, czy też udostępniające do wynajmu samochody specjalne jak auta dostawcze.

Z wypożyczalni aut w Warszawie korzystają zarówno mieszkańcy w zakresie chociażby samochodów zastępczych, jak i przyjezdni biznesmeni, turyści.

Wygodna podróż

Wybierając się w podróż, zarówno w niedaleką i krótką jak i odległą oraz długotrwałą warto zaplanować logistykę poruszania się pomiędzy poszczególnymi punktami jak lotnisko hotel, czy hotel a miejsce umówionego spotkania, szkolenia, wydarzenia. Do wyboru mamy co najmniej kilka rozwiązań jak własny samochód, komunikacja publiczna, taksówka, bądź samochód z wypożyczalni aut. To ostatnie rozwiązanie polecane jest w szczególności osobom przybywającym do warszawy samolotem. Wysiadając z samolotu oferowany jest nam najem samochodu na lotnisku Warszawa Okęcie. W ten sposób możemy także zaoszczędzić, zwłaszcza jeżeli podróżujemy z rodziną w kilka osób. Koszty wynajmu samochodu zależą od długości okresu na jaki samochód pożyczamy, jak i od rodzaju samochodu, jednak koszty dobowe mogą być dużo niższe niżeli bilety komunikacji, a tym bardziej kursy taxi w stolicy.

Komfort i niezależność samochodu

Nikogo nie trzeba przekonywać, iż podróż samochodem jest zdecydowanie wygodniejsza od podróżowania komunikacja publiczną pełna przesiadek, tłoku, opóźnień itp. Nie zawsze jednak mamy możliwość odbycia podróży własnym, czy służbowym samochodem. Komfortową podróż koleją czy samolotem możemy kontynuować wynajętym samochodem w docelowej lokalizacji, czy też na wybranym odcinku zaplanowanej trasy. Wynajmowane samochody cechuje nowoczesność, bezpieczeństwo i komfortowe wyposażenie. Prowadzenie samochodu z wypożyczalni to czysta przyjemność. Wynajmując samochód miejski w warszawie zyskujemy ekonomiczne spalanie, wygodę parkowania, jak i komfort podróży o każdej porze dnia i nocy, roku. Wypożyczalnie samochodów w Warszawie dostępne są przede wszystkich w kluczowych węzłach komunikacyjnych oferując wynajem samochodów na lotnisku Okęcie, dworcu głównym i nie tylko. Dzięki elastycznej ofercie prawie każda wypożyczalnia samochodów w Warszawie zapewnia usługę podstawienia samochodu w wybraną przez klienta lokalizację. Co za tym idzie możliwe jest również zwrócenie samochodu w innym miejscu niż samochód odbieraliśmy.

Samochód zastępczy w warszawie

Może się zdarzyć, iż właśnie w Warszawie nasz samochód ulegnie awarii lub kolizji. O stłuczkę na zatłoczonych ulicach Warszawy nie jest trudno. Wówczas niezbędny do kontynuacji podróży jest samochód zastępczy. Szeroki wachlarz wypożyczalni aut na warszawskim rynku pozwala ubezpieczycielom reagować szybko i skutecznie. Samochody zastępcze dostępne są niemal natychmiast niezależnie od rodzaju pojazdu.

Oferta dla turystów

Bardzo wiele osób do Warszawy przyjeżdża w celach turystycznych. Przemieszczanie się po Warszawie, jak i podmiejskiej okolicy by nie było kosztowne i czasochłonne warto zaplanować wynajętym samochodem. Łatwa rezerwacja online, wielojęzyczna obsługa klienta oraz zróżnicowana flota pojazdów na każdą kieszeń i potrzebę pozwalają wynająć samochód w atrakcyjnej cenie i czasie. Specjalnie z myślą o turystach wypożyczalnie oferują samochody z nawigacją, opcja wynajmu fotelików dziecięcych, bagażników rowerowych itd. na krótki czas, już od jednej doby.

Propozycja dla biznesu

Warszawa z uwagi na funkcje stolicy kraju jest siedzibą wielu przedsiębiorstw o krajowym zasięgu. Wyjazdy do centrali firmy to dla biznesu powszedniość, żadna z nowoczesnych technologii nie zastąpi osobistego spotkania. Z uwagi na popularne podróże służbowe, biznesowe, szkoleniowe do stolicy, Warszawa dysponuje szeregiem usług dla firm, między innymi wynajmem samochodów. Coraz częściej wypożyczalnie samochodów w Warszawie współpracują z sieciami hoteli, centrami kongresowymi i szkoleniowymi oferując atrakcyjne warunki oferty pakietowej noclegu z wynajem samochodu itp.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone