SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Telewizory i laptopy w Black Friday! Sprawdź gdzie kupisz je najtaniej!

fot. materiały sponsorowane

Black Friday w 2021 roku przypada 26 listopada. To dzień promocji i wyprzedaży, niejednokrotnie poprzedzony innymi akcjami promocyjnymi. Komputery, laptopy, tablety i smartfony, a także telewizory na Black Friday mogą mieć wyjątkowo atrakcyjne ceny. Czego warto szukać, gdzie kupić najlepsze modele w najniższych cenach? Sprawdź, by być gotowym na wyjątkowo korzystne oferty!

Nowoczesne telewizory na Black Friday – co wybrać?

Obniżki cen telewizorów w dniu wyprzedaży Black Friday 2021 mogą sięgać nawet powyżej tysiąca złotych, jeżeli weźmie się pod uwagę sprzęty najwyższej klasy. To świetna okazja, aby zdobyć nowoczesny sprzęt w najniższej cenie. Możesz szukać najnowszych modeli telewizorów, jak i tych z ubiegłych lat – wyprzedaże na Black Friday obejmują sprzęty o bardzo zróżnicowanych parametrach. Jednak podobnie jak w przypadku smartfonów, tabletów czy laptopów na Black Friday, warto ustalić, jakiego rodzaju sprzętu szukasz, bo oferty sklepów są wyjątkowo szerokie.

Wysoka jakość obrazu i funkcje smart

Duże przekątne ekranu to nie jedyny czynnik, jaki decyduje o wyborze TV w dzisiejszych czasach. Nowoczesne telewizory, jakie będzie można kupić w ramach Black Friday, w wielu przypadkach będą modelami z najwyższej półki.

Ważne są przede wszystkim:
• doskonała rozdzielczość ekranu, 4K UHD czy nawet 8K,
• technologia wykonania matrycy, pozwalająca na osiągnięcie wyjątkowej jakości obrazu,
• zaawansowane funkcje smart, współpraca z innymi urządzeniami,
• dopasowane interfejsy oraz błyskawiczna komunikacja bezprzewodowa.

Wyjątkowa jakość obrazu w TV Philips PUS8535 albo nowość na rynku, Philips OLED706? A może zaawansowane funkcje smart w telewizorach Samsung, LG, Sony? Oferty telewizorów z Black Friday z pewnością będą atrakcyjne, sprawdź dobrze pasujące Ci możliwości!Których laptopów warto szukać w Black Friday?

Najlepsze laptopy w ramach Black Friday pozwolą Ci na dostęp do sieci, naukę, pracę i zabawę. To sprzęty o bardzo zróżnicowanych parametrach, dlatego sprecyzuj, jakiej klasy sprzętu szukasz. Weź pod uwagę przede wszystkim parametry laptopów takie jak:

Parametr Właściwości Optymalny wybór
procesor decyduje o wydajności sprzętu przynajmniej dwurdzeniowy, częstotliwość dopasowana do zastosowań laptopa
pamięć RAM pozwala na sprawne działanie wielu aplikacji minimum 4 GB, optymalnie 8 i więcej, wysoka klasa decydująca o częstotliwości
pamięć masowa udostępnia przestrzeń do przechowywania danych przestrzeń dyskowa SSD, hybrydowa lub HDD dopasowana do potrzeb
przekątna i rozdzielczość ekranu pozwala na najlepsze wrażenia wizualne zależny od potrzeb, od 13 do 17 cali, rozdzielczość przynajmniej FullHD
grafika umożliwia rozrywkę oraz zaawansowaną graficznie pracę dedykowana do zastosowań
komunikacja pozwala na szybkie połączenie z siecią WiFi 5 lub 6, BT, opcjonalnie LTE, NFC

W ramach Black Friday 2021 z pewnością znajdziesz dobry laptop do nauki, pracy i zabawy. Dopasuj parametry tak, aby Twój nowy laptop, podobnie jak telewizory i inny sprzęt na Black Friday spełniał wszystkie Twoje oczekiwania.

Black Friday 2021 w Ceneo.pl – sprawdź oferty na sprzęt RTV i IT

Szukasz najlepszych okazji na elektronikę – tablety, telewizory albo laptopy z okazji Black Friday 2021? Odwiedź Ceneo, tu w jednym miejscu możesz porównać ceny produktów w licznych polskich sklepach internetowych. Sprawdź też historię cen, aby przekonać się, że okazja jest naprawdę atrakcyjna. Dzięki Ceneo.pl masz także możliwość poznania zaufanych opinii klientów. To oceny i komentarze osób, które faktycznie dokonały zakupu i korzystają ze sprzętów.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone