SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Postaw na sprawdzonych producentów podczas wyboru urządzeń ogrodowych

fot. materiały sponsorowane

Każdy, kto ma przydomowy ogródek, działkę lub też inny kawałek terenu zielonego do swojej dyspozycji, lubi, gdy teren ten jest zadbany i estetyczny – co do tego nie można mieć najmniejszych wątpliwości. Aby to osiągnąć, potrzebny jest nie tylko duży nakład pracy, ale też narzędzia, które pracę tę umożliwią. Urządzeń ogrodowych jest mnóstwo i wymieniać można by je przez długi czas. Należą do nich m.in. kosiarki, pilarki, nożyce, siewniki, czy kosy. Jak wybrać odpowiedni sprzęt do swojego ogródka? Na co zwrócić uwagę podczas zakupów? Postaw na sprawdzonych producentów podczas wyboru urządzeń ogrodowych!

Silnik

Zarówno elektryczne, jak i spalinowe urządzenia ogrodowe w większości pracują na silnikach i to od nich zależy w dużej mierze to, jak sprawny i wydajny będzie dany sprzęt. Warto zatem zwrócić uwagę nie tylko na moc i pojemność silnika, ale też na to, jakiej marki silnik znajduje się w urządzeniu. Właśnie z tego powodu klienci chętnie wybierają m.in. urządzenia ogrodowe Faworyt. Wśród nich wyróżnić można np. kosiarki spalinowe wyposażone w silnik renomowanej, znanej ze swojej jakości marki Loncin.

Wyposażenie dodatkowe

Odpowiedni dobór producenta urządzeń ogrodowych ma również znaczenie pod kątem dostępności ewentualnego wyposażenia dodatkowego do Twojego sprzętu. Dzięki niemu wiele akcesoriów może stać się jeszcze bardziej funkcjonalnymi w Twoim ogrodzie. Dobrym przykładem tego są chociażby urządzenia ogrodowe Handy. Wybierając zamiatarkę spalinową tej marki, możesz zyskać też odśnieżarkę oraz pług do śniegu w jednym urządzeniu! W razie potrzeby możesz bowiem dobrać osprzęt odpowiedni do zimowego wykorzystania na śniegu. Pozornie przeznaczona wyłącznie do pracy latem, czy jesienią zamiatarka, posłuży Ci też więc również zimą!

Łatwe użytkowanie

Wielu amatorskich ogrodników nie zna się zbyt dobrze na sprzętach ogrodowych i nie oczekuje profesjonalnych, najwydajniejszych rozwiązań. Ważniejsza jest uniwersalność, przystępność i łatwość obsługi. Sprzęt do przydomowego ogrodu powinien być wydajny, lecz nie za wszelką cenę i nie powinno to oznaczać zbyt dużej wagi, czy gabarytów urządzeń. Pod tym względem cenione są urządzenia ogrodowe Lider, które zapewniają użytkownikom pożądaną jakość, lecz też są projektowane tak, by poradził sobie z nimi każdy domowy ogrodnik.

Urządzenia ogrodowe Lider, Faworyt, Handy oraz znacznie więcej odnajdziesz w ofercie sklepu internetowego Krysiak – miejscu, w którym odpowiednie wyposażenie dla siebie wybierze każdy pasjonat ogrodnictwa.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone