SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Niepowtarzalny prezent dla kobiety

fot. mat. prasowe

Na takie okazje jak dzień kobiet, najczęściej obdarowujemy swoje wybranki dość standardowymi prezentami jak kwiaty, słodycze, czy maskotki. To sprawdzone zestawy, dostać je można praktycznie wszędzie, a każda kobieta ucieszy się z tak symbolicznego drobiazgu. Jeżeli jednak chcesz wyjść poza ten schemat i dla bliskiej osoby przygotować całkowicie wyjątkowy prezent na dzień kobiet, ten artykuł jest właśnie dla Ciebie.

Oto kilka propozycji prezentów dla kobiet o różnym charakterze, które będą zaskakujące i niepowtarzalne, a przy tym dostarczą niezapomnianych wrażeń. Spełnienie marzenia o locie balonem, nurkowaniu, czy profesjonalnej sesji fotograficznej nie musi kosztować fortuny. Po prostu pomyśl, o czym naprawdę marzy bliska Ci kobieta i sprawdź, w jakiej lokalizacji możesz jej to zapewnić. Niech dzień kobiet naprawdę będzie jej dniem.

Dla odważnej marzycielki

Wielu ludzi uważa, że taki właśnie jest przepis na szczęśliwe życie – mieć marzenia i mieć również odwagę, aby je spełniać. Jeżeli znasz kobietę, która w życiu kieruje się takimi właśnie słowami, jej prezent na dzień kobiet powinien być wyjątkowy, aby zapamiętała go na długo.

Niejeden z nas marzy o lataniu balonem, szybowcem, samolotem, a może paralotnią. Ważne w tym jest to uczucie wolności, kiedy wznosisz się w chmury i patrzysz na świat z zupełnie innej perspektywy. Zajrzyj na stronę https://prezentmarzen.com/dzien-kobiet/ i sprawdź, z pomocą którego urządzenia można wzbić się nad ziemię w Twojej lokalizacji.

Z całą pewnością naprawdę wyjątkowy jest lot balonem. Ma on w sobie coś malowniczego, urokliwego, a nawet bajkowego. Wiele kobiet już w dzieciństwie marzy o locie balonem między białymi chmurami. Nie jest to coś niemożliwego do zrealizowania, w dodatku wcale nie kosztuje tak wiele, więc będzie doskonałym prezentem na dzień kobiet.

Pośród wszystkich szybowców i samolotów, znaleźć można inne ciekawe pomysły na prezenty na dzień kobiet. Jednym z nich jest nurkowanie, bo to kolejne niezwykłe zajęcie, na które nie wszyscy znajdują czas nawet przez całe swoje życie. Bliska Ci osoba uwielbia spędzać czas nad wodą? Może czas pokazać jej podwodny świat!

Dla poszukiwaczki przygód

Niektórzy z nas lubią silne wrażenia. Dla takiej kobiety lot balonem może okazać się znacznie ciekawszy, kiedy będzie mogła z niego… wyskoczyć. Choć skoku z balonu możesz jeszcze nie znaleźć w ofertach firm zajmujących się takimi atrakcjami, z całą pewnością znajdziesz w nich skok na bungee. Wszyscy wiemy, jak wygląda taki skok, a jednak mało kto miał okazję go spróbować. Czy bliska Ci osoba miała taką okazję? Spraw jej wyjątkowy prezent na dzień kobiet!

Choć uważa się, że to głównie mężczyźni interesują się motoryzacją i lubią wrażenia związane z samochodami, niejedna kobieta chętnie spróbowałaby jazdy off road, gdyby tylko miała taką okazję. Wyjątkowe samochody terenowe z napędem na 4 koła i trasa, a której każdy może spróbować swoich sił w starciu z nie zawsze sprzyjającym terenem. Dlaczego tak niewielu z nas wybiera takie prezenty na dzień kobiet?

Dla kobiety, która lubi adrenalinę i silne emocje, w propozycjach na prezent na dzień kobiet nie może zabraknąć oferty strzelnic. Myślałeś kiedyś o tym, aby przygotować dla niej taki prezent, z którego sam byłbyś zadowolony? A co powiesz na broń maszynową? Pewnie oboje nie będziecie mogli się doczekać!

Dla wielbicielki luksusu

Czy bliska Ci kobieta marzy o solidnym odpoczynku i chwili wyłącznie dla siebie? Niech jej prezent na dzień kobiet jej to zagwarantuje. Możesz wybrać dla niej cały dzień spędzony w SPA, w którym z całą pewnością się zrelaksuje, odpocznie i zregeneruje. Ciekawe są również propozycję różnych masaży – niektóre z naciskiem na relaks, inne na aromaterapię, a kolejne z użyciem takich dodatków, jak czekolada do ciała.

Niejedna kobieta marzy o profesjonalnej sesji zdjęciowej, podczas której będzie mogła poczuć się jak prawdziwa modelka, albo gwiazda kina. Takie prezenty na dzień kobiet to nie tylko miłe doświadczenia, ale również fantastyczna pamiątka. Kiedy zobaczysz zdjęcia, które powstały na sesji, sam będziesz zaskoczony!

Wśród wszystkich ofert kolacji w drogich restauracjach jest także kilka nietypowych, a zarazem bardzo udanych i dobrze opiniowanych ofert, nadających się na wspaniałe prezenty na dzień kobiet. Czy bliska Ci osoba miała kiedyś okazję być na profesjonalnej degustacji win? Teraz możesz jej to zaproponować!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone