SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Nie szukaj ubezpieczenia – niech algorytm zrobi to za ciebie

fot. materiały sponsorowane

Wybór najkorzystniejszej oferty ubezpieczeniowej niejednemu z nas spędzał sen z powiek. Wielodniowe poszukiwania często przynoszą mizerny rezultat, przez co zdezorientowani i przyprawieni o ból głowy wybieramy pierwszą lepszą – i niekoniecznie korzystną – ofertę. Tymczasem korzystając z inteligentnych rozwiązań możemy zaoszczędzić sporo czasu i pieniędzy.

Decyzja, która ma znaczenie

Nikt z nas nie chce przepłacać za ubezpieczenie. Świadomi faktu, że jest to zobowiązanie, które zostaje z nami najczęściej na minimum 12 kolejnych miesięcy chcemy podjąć decyzję, która da nam zadowalający pakiet usług nie uszczuplając przy tym zanadto naszego portfela. Przebicie się przez komercyjne oferty wielkich graczy jest tymczasem niezwykle trudnym zadaniem. A jak wiadomo, reklama kosztuje. W tym wypadku płacą za nią osoby, które nie narzekając na nadmiar czasu wybierają pierwsze ubezpieczenie, o jakim dowiedziały się za pośrednictwem radia lub telewizji.
Różnice pomiędzy składką takiego komercyjnego ubezpieczenia a ofertą firm mniej zorientowanych na rozgłos są często kolosalne. Na szczęście dzięki dostępnym dziś rozwiązaniom nie musimy długimi dniami wertować niekończących się wyników internetowych poszukiwań. Niezależnie od tego, czy potrzebujemy ubezpieczenia OC, AC, polisy zdrowotnej, ubezpieczenia wakacyjnego czy też specjalistycznej usługi związanej z naszą pasją lub wykonywaną profesją, jesteśmy w stanie wyszukać najkorzystniejszą ofertę w mniej niż dwie minuty.

Jak przyspieszyć proces wyszukiwania polisy?

Rozwiązaniem jest specjalistyczna porównywarka ubezpieczeń. Dzięki niej błyskawicznie odnajdziemy obiektywnie przedstawione oferty ubezpieczycieli z całego kraju, dostosowując zakres i wartość ubezpieczenia ściśle do naszych oczekiwań. Co najważniejsze – nie poniesiemy z tego tytułu dodatkowych kosztów, a ponadto unikniemy ryzyka niekończącego wertowania rankingów i stron finansowanych przez nieuczciwe agencje ubezpieczeniowe.
Strona https://kioskpolis.pl/ oferuje jeden z najsprawniejszych i najbardziej godnych zaufania algorytmów wyszukiwania ubezpieczeń dostępnych w sieci. Korzystając z narzędzia nie tylko błyskawicznie zorientujemy się w możliwych do uzyskania składkach ubezpieczeń, ale także poprzez wprowadzenie odpowiednich danych poznamy miesięczną opłatę za ubezpieczenie jeszcze przed podjęciem kontaktu z oferującą je firmą. Dzięki temu sprawnie i skutecznie dotrzemy do najbardziej atrakcyjnych ofert i wybierzemy tę, która będzie dla nas najbardziej korzystna.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone