SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Mobilna wulkanizacja – usługi na miarę XXI wieku

Każdy posiadacz samochodu, który nie używa opon wielosezonowych, co najmniej dwa razy w roku udaje się do serwisu na wymianę ogumienia w swoim samochodzie. Dzięki usługom, które świadczy mobilna wulkanizacja, to nie kierowca pojedzie do serwisu, a serwis przyjedzie do kierowcy.

Dzięki usługom mobilnego serwisu opon nie tylko nie trzeba już szukać stacjonarnej wulkanizacji, ale również można liczyć na fachową pomoc w przypadku uszkodzenia opony podczas jazdy lub w wypadku drogowym. Zawsze wtedy, kiedy potrzebna jest pomoc wulkanizatora, można wezwać pomoc mobilną i liczyć na fachowe wsparcie w trudnej sytuacji.

Jak działa mobilna wulkanizacja z Warszawy?

Pomimo licznych remontów i napraw, stan polskich dróg wciąż nie jest idealny, nie trudno więc o uszkodzenie opony podczas jazdy na jednej z mazowieckich szos. W przypadku awarii, jeśli kierowca posiada w samochodzie koło zapasowe, może je samodzielnie wymienić, jednak w sytuacji, w której tego koła brakuje w samochodzie, a w pobliżu nie ma żadnego wulkanizatora, pomoże mobilny serwis opon. Tym mianem określa się firmę, zajmującą się świadczeniem usług wulkanizacyjnych z dojazdem do klienta. Na miejsce wezwania przyjeżdża w pełni wyposażony samochód, który posiada wszystkie niezbędne narzędzia wulkanizacyjne. Dzięki temu profesjonalna ekipa wulkanizacyjna może na miejscu naprawić lub wymienić opony, wyważyć koła lub odkręcić zapieczoną śrubę.

Wulkanizacja mobilna działa nie tylko na wypadek awarii, ale również w sytuacji, w której kierowca nie ma czasu lub chęci na osobistą wizytę w serwisie opon. Serwis przyjedzie wtedy do kierowcy i na miejscu wykona niezbędną wymianę opon i wyważenie kół. To opcja bardzo wygodna, która oszczędza dużo czasu właściciela pojazdu – mobilna wulkanizacja przyjedzie wszędzie tam, gdzie zostanie wezwana, niezależnie czy będzie to prywatny dom kierowcy czy miejsce jego pracy.

Mobilny serwis opon – rozwiązanie pełne zalet

Mobilna wulkanizacja z Warszawy działa na terenie całego województwa mazowieckiego, dlatego można skorzystać z jej usług nie tylko w Warszawie, ale również poza obrębem stolicy. Możliwość wezwania wulkanizatora na miejsce awarii zdejmuje z kierowcy obowiązek posiadania koła zapasowego – choć jest to opcja pożądana, nie w każdym samochodzie można takie koło wozić. Dodatkowo, serwis mobilny działa szybko i profesjonalnie, dlatego czas oczekiwania na pomoc zazwyczaj nie jest zbyt długi, a szeroki zakres usług niemal gwarantuje, że problem zostanie rozwiązany bez konieczności angażowania dodatkowych fachowców ze stacjonarnego warsztatu.

Aby mobilne usługi wulkanizacyjne były odpowiedzią na liczne problemy kierowców z oponami, potrzebny jest nie tylko dobrze wyposażony samochód, ale również doświadczone grono pracowników, którzy posiadają szeroką wiedzę o oponach, potrafią ją wykorzystać i szybko zareagować na napotkany problem. To ważne szczególnie dla firm transportowych – mobilna wulkanizacja z Warszawy świadczy swoje usługi nie tylko dla właścicieli aut osobowych, ale również posiadaczy samochodów dostawczych, a nawet ciężarowych.

Wzywając mobilny serwis opon nie trzeba się martwić o wygórowaną cenę. Za standardową wymianę opon trzeba zapłacić mniej więcej tyle samo co w stacjonarnym punkcie wulkanizacyjnym, a dodatkowo można zyskać wygodę i oszczędność czasu. Mobilna wulkanizacja świadczy usługi na miarę XXI wieku – w sposób fachowy, rzetelny i przyjazny dla klienta.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone