SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Materace dostępne w Koninie – kiedy stary wymienić na nowy?

fot. mat. sponsorowane

Czy wiesz, że stary materac bezwzględnie należy wymienić na nowy? Nie jest to tylko kwestią higieny. To ważny aspekt dla zachowania zdrowia! Z artykułu dowiesz się, dlaczego nie należy spać na starym materacu i gdzie znajdziesz najlepsze materace do spania.

Dlaczego nie powinno się spać na starym materacu?

Stary i wysłużony materac nie wróży nic dobrego twojemu ciału, zdrowiu ani samopoczuciu. Czy wiesz, że nieodpowiednie podłoże do spania prowadzi do zaburzeń snu, oraz bóli i schorzeń w obrębie całego ciała? Śpiąc na starym, wysłużonym materacu miewasz trudności z koncentracją, czujesz zmęczenie nawet po odpowiedniej liczbie przespanych godzin. Do tego dochodzą  bóle szyi, karku, pleców, a po jakimś czasie nawet choroby kręgosłupa. Sen na starym materacu jest po prostu nieproduktywny i praktycznie bezwartościowy! Okazuje się, że śpiąc na dobrym materacu unikniesz wielu poważnych schorzeń w przyszłości!

Kiedy twój materac nadaje się do wymiany?

Czy wiesz, po czym poznać materac, który nie spełnia swojej roli i nie służy zdrowiu? Sprawdź poniższe wytyczne:

 1. Leżąc na nim wyczuwasz sprężyny lub niewygodne zniekształcenia powierzchni.
 2. Twój materac jest wieloletnim materacem bonellowym, stworzonym z łączonych sprężyn starego typu, który faluje i skrzypi podczas snu.
 3. Materac ma zabrudzenia i wydziela mało przyjemny zapach.
 4. Jeśli do snu potrzebujesz materaca o lepszej jakości lub twardości i właściwościach medycznych.
 5. Twój materac  jest nierówny i ma sporo wgłębień lub wybrzuszeń, a na środku powstał dołek, który powoduje, że ciało zsuwa do środka podczas snu, utrudniając przyjęcie wygodnej pozycji.
 6. Po obudzeniu masz złe samopoczucie, jesteś zmęczony, niewyspany, a ciało jest obolałe.

Gdzie kupić dobry materac? Sprawdź  materace dostępne w Koninie

Jeśli szukasz dobrego materaca do spania? W Koninie masz wybór! To 3 renomowane salony, które oferują ci materace od sprawdzonych dostawców, na przykład najwyższej jakości modele renomowanej, szwedzkiej firmy Hilding. Wolisz zakupy online? Wybierz materac na Materacekonin.eu –  to kilkadziesiąt salonów internetowych z ogromną ofertą materacy o sprawdzonej jakości. Salony online to  fachowi konsultanci, którzy są gotowi w każdej chwili porozmawiać z Tobą na czacie i doradzić, jaki materac warto kupić, by zakup zaowocował zdrowym, krzepiącym snem.

Zobacz także idealny materac na Materacemyslowice.pl

Hilding – sekret idealnego snu

Sen jest ważnym elementem życia. To właśnie on odpowiada za najsilniejszą regenerację całego organizmu. Dlatego nie idź na kompromis w kwestii swojego zdrowia i postaw na jakość Hilding!  Ta szwedzka firma wie, jaki jest sekret idealnego snu: to materac, dopasowany do twoich potrzeb, preferencji i stanu zdrowia.

Hilding już bez mała od wieku jest niekwestionowanym liderem i prekursorem w dziedzinie najlepszych rozwiązań konstrukcyjnych w materacach. Oferuje ci materace sprężynowe, w których żadna sprężynka  nie zaskrzypi i nie uwiera, komfortowe materace piankowe oraz innowacyjne i prestiżowe  materace hybrydowe.

Jednak to  tylko kropla w morzu możliwości, jakie oferuje Hilding! Poznaj nie tylko materace, a także poduszki do spania korzystnie wpływające na pozycję podczas snu, dopasuj do nich piękne łóżko oraz stelaż. Hilding to ogrom możliwości, które uczynią twój sen idealnym!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
 • Warszawa: 101 FM
 • Ostrołęka: 100,8 FM
 • Ostrów: 87,6 FM
 • Płock: 101,9 FM
 • Radom: 89,1 FM
 • Siedlce: 103,4 FM
 • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone