SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Magiczny prezent świąteczny dla Niego

fot. materiały sponsorowane

Wybór świątecznego prezentu nie musi być długim i monotonnym procesem. Jeśli chcesz obdarować partnera niebanalnym i wyjątkowym upominkiem, sprawdź kilka pomysłów na prezent na święta dla niego. Przedstawiamy oryginalne prezentowe pomysł

Ekstremalnie magiczny prezent 

Mimo zimowego krajobrazu za oknem nie musimy rezygnować z wszelkich atrakcji terenowych. Kultowy paintball w wersji laserowej to interesująca alternatywa, zwłaszcza zimą. Chociaż został przeniesiony do pomieszczenia, taki prezent na święta dla chłopaka (https://www.wyjatkowyprezent.pl/prezenty-na-swieta/swiateczne-dla-niego/) zapewnia równie dużą dawkę adrenaliny. Zastępujące farbę lasery stanowią bezpieczniejszą opcję, ponieważ nie brudzą rąk ani ubrań. Pełna dynamiki i akcji atrakcja będzie świetnym rozwiązaniem dla fanów sportów. To idealny podarunek zwłaszcza w okresie zimowym, kiedy uprawianie sportu na zewnątrz jest utrudnione. Voucher na paintball laserowy obejmuje naukę używania broni laserowej, wszelkie ubrania zabezpieczające oraz samą rozgrywkę z przyjaciółmi bądź najbliższymi. Taki świąteczny prezent z pewnością ucieszy niejednego mężczyznę.

Świąteczny prezent na sportowo

Rozładowanie emocji, zabicie nudy po długim dniu pracy czy zwykły weekendowy wypad – wszystko to zapewnić może prezentowy voucher na strzelnicę. Karnet na profesjonalną strzelnicę oferuje mocny zastrzyk energii, stanowi więc idealny podarunek, zwłaszcza dla fanów akcji i mocnych przeżyć. Pozwoli im uwolnić emocje i dostarczy nieco adrenaliny. Podczas sesji do dyspozycji mamy wiele modeli broni, w tym kurs strzelania udzielany przez profesjonalistów oraz niezbędny sprzęt ochronny. Hałas przy oddawaniu strzałów, prawdziwe naboje i tarcze pozwolą poczuć się jak w filmie akcji. Z uwagi na to, że wszystko dzieje się w pomieszczeniu, taki upominek sprawdzi się bez względu na porę roku. Jest strzałem w dziesiątkę zwłaszcza zimą, kiedy nie ma możliwości wykonywania zbyt dużej aktywności fizycznej na zewnątrz.

Upominek dla smakoszy

Popularnymi prezentami dla niego są znane wszystkim dobrze degustacje. Aby jednak urozmaicić taki upominek, możemy zdecydować się na degustację połączoną z kursem kiperskim. Takie spotkanie dla każdego degustatora piwa będzie wspaniałym wspomnieniem oraz okazją do nauczenia się nowych rzeczy. Sam voucher umożliwia wzięcie udziału w kursie w jednym z wielu miast, również bez względu na porę roku. Dlatego właśnie upominek w tej postaci może być świetnym pomysłem na świąteczny prezent dla partnera. Kiedy w czasie świąt mamy dużo wolnego czasu, możemy zaoferować naszej drugiej połówce właśnie taki prezent. Podczas kursu nie tylko będziemy degustować różne rodzaje piw. Pod okiem ekspertów dowiemy się jak dobierać smaki, jak oceniać aromaty piw oraz poznamy wszelkie kiperskie tajniki. Szkolenie obejmie także sposoby serwowania i dobierania piw do wszelkich potraw i dań. Ten świąteczny prezent stanowi idealny wybór dla wszystkich koneserów.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone