SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Lampy geometryczne do domu Shilo – czy warto?

Geometria w sztuce przywodzi na myśl spokój i porządek. W połączeniu ze stonowanymi kolorami koi nerwy i będzie sprzyjać wyciszeniu i kontemplacji. Produkty marki Shilo zostały oparte właśnie na geometrii. Czy warto wziąć pod uwagę lampy geometryczne Shilo podczas urządzania domu?

Prawdopodobnie największą zaletą kształtów geometrycznych jest to, że pasują do prawie każdego wystroju. Co więcej, geometria tworzy harmonię i ład, dlatego lampy Shilo umieszczone nawet w najbardziej fantazyjnym sąsiedztwie doskonale się komponują i nadają elegancji.

Oświetlenie geometryczne Shilo

Oświetlenie Shilo stworzone zostało przez profesjonalnych projektantów. Marka może pochwalić się dużym przywiązaniem do szczegółu i wyjątkową jakością. Lampy Shilo to proste, klasyczne i estetyczne kształty. W ofercie znajdują się lampy wiszące, plafony, kinkiety i lampy stojące. Shilo stawia na klasyczną czerń i biel. Długoletnie doświadczenie sprawia, że producent przekracza oczekiwania klientów i jest gwarantem jakości.

Geometria w lampach wiszących Shilo

Lampy wiszące Shilo to w większości okrągłe kształty i proste linie. Dominuje kolorystyka czerni i bieli. Duża różnorodność sprawia, że każdy znajdzie tutaj najbardziej odpowiadający mu projekt. Lampy wiszące Shilo świetnie sprawdzą się w nowocześnie urządzonych salonach lub sypialniach.

Lampa wisząca IHI 9042/E27/CZ/CZ Shilo

Za przykład świetnie zaprojektowanej lampy sufitowej może posłużyć Lampa wisząca IHI 9042/E27/CZ/CZ Shilo. Czarny klosz zawieszony został na wąskim walcu złożonym z cienkich prętów, dzięki temu projekt jest minimalistyczny, a jednocześnie konstrukcja jest masywna i wytrzymała.

Lampa wisząca IHI 9042/E27/CZ/CZ Shilo

Podłogowa geometria, czyli stojące lampy Shilo

Lampy podłogowe Shilo swoim designem przypominają te umieszczane na suficie. Większość jest jednak zdecydowanie bardziej smukła. Celem tego jest zachowanie jak największej ilości miejsca na podłodze. Stojące lampy szczególnie dobrze sprawdzą się podczas czytania np. salonie, ponieważ włącznik lampy znajduje się zawsze pod ręką i nie ma konieczności wstawania z fotela.

Lampa stojąca IHI 9473/E27/CZ/BI Shilo
Lampa cechuje się prostym kloszem w kształcie walca. Podobnie wykonana została podstawa, a obie te części zostały połączone za pomocą cienkich drucików. Oprawa posiada jedno miejsce na źródło światła o gwincie E27. Podstawę wykonano z metalu, a klosz z materiału. Ta lampa stojąca pasować będzie pasowała do modernistycznych wnętrz.

Lampa stojąca IHI 9473/E27/CZ/BI Shilo

Geometryczne Kinkiety Shilo

Kinkiety o kształtach geometrycznych potrafią w znacznym stopniu odświeżyć wygląd ścian. Oferta Shilo posiada w sobie wiele rodzajów kinkietów, które imponują różnorodnością i pomysłowością wykonania. Kolory to oczywiście biel i czerń.

Kinkiet LED Shilo HILO IL 4450

Kinkiet ten to bardzo prosta konstrukcja, która znakomicie sprawdzi się na każdej ścianie. Produkt ma kształt wielokąta o 4 ścianach. Czarny kolor jest bardzo uniwersalny, dlatego wpisze się w większość aranżacji. Szczególnie dobrze produkt ten będzie prezentował się w korytarzach.

Kinkiet LED Shilo HILO IL 4450

Reflektory o geometrycznych kształtach

Reflektory mają tę przewagę nad standardowymi lampami, że kierunek ich świecenia może być dowolnie korygowany. Dzięki temu zmiana aranżacji danego pomieszczenia nie wymusza już zaawansowanych prac remontowych związanych z przemieszczeniem opraw oświetleniowych. Kiedy użytkownik znudzi się obecną aranżacją świetlną, to w każdej chwili może ją zmienić.

Lampa LED Shilo TENRI 2242

Lampa LED Shilo TENRI 2242 pozwala na prawie dowolną korekcję kierunku świecenia. Jest to doskonałe rozwiązanie do salonu lub sypialni. Minimalizm i geometria w najlepszym wydaniu. Bardzo prosta konstrukcja, która składa się z klosza w kształcie walca i prostopadłościennej części, która łączona jest z sufitem.

Lampa LED Shilo TENRI 2242

Geometryczne kształty to zawsze doskonały wybór. Odnajdą się właściwie w każdej przestrzeni i dodają pomieszczeniom klasy i elegancji.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone