SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Justin Bieber Polska 2023 – wydarzenie, którego nie możesz przegapić!

fot. mat. sponsorowane

Justin Bieber to niewątpliwie jeden z największych talentów ostatnich lat, a jego koncerty na całym świecie przyciągają setki tysięcy fanów. Tym razem, w ramach trasy Justice World Tour, artysta wystąpi również w Polsce!

1. Justin Bieber – nastolatek, który podbił serca milionów

2. Na czym polega popularność Justina Biebera?

3. Justin Bieber Polska w ramach Justice World Tour

 

Justice World Tour to nie tylko nazwa trasy koncertowej, ale również tytuł najnowszej płyty artysty. Justin Bieber koncert w Polsce zagra 25 marca 2023 roku, a miejscem tego wyjątkowego wydarzenia będzie Tauron Arena Kraków.

 

Justin Bieber – nastolatek, który podbił serca milionów

 

Występy Justina Biebera co roku gromadzą pod sceną coraz większą grupę fanów. Jego utwory są znane na całym świecie, a kolejne single trafiają na szczyty list przebojów. Ten niepozorny młodzieniec zaskarbił sobie sympatię swoich fanów już kilkanaście lat temu, a od momentu, w którym wydał pierwszy singiel, budzi równie wiele emocji, co kontrowersji.

 

Jego przygoda z muzyką rozpoczęła się w już w dzieciństwie, kiedy to nauczył się gry na perkusji, fortepianie, trąbce i gitarze. Od samego początku jego starania wspierała matka – Patricia Lynn Mallette, która przez długi czas umieszczała na serwisie YouTube nagrania z występów syna w konkursach muzycznych. Justine szybko zyskał popularność, głównie dlatego, że wykonywane przez niego covery były autentyczne, a sam nastolatek budził sympatię. Kariera artysty rozwijała się bardzo szybko. W 2007 roku trafił pod opiekę Ushera, dzięki któremu czternastoletni wówczas Bieber podpisał pierwszy kontrakt płytowy z wytwórnią Island Records. Zaledwie dwa lata później, czyli w 2009 roku, pojawił się na rynku debiutancki album Justina Biebera – „My World”. Od tamtej pory artysta zaczął być rozchwytywany – zaśpiewał m.in. z amerykańską parą prezydencką podczas koncertu „Christmas in Washington”, wziął udział w gali rozdania nagród Grammy w 2010 roku, gdzie pełnił rolę prezentera, a także stał się członkiem grupy wokalistów, która nagrała remake utworu „We are the world”, będącego wsparciem dla ofiar trzęsienia ziemi na Haiti. Od początku kariery artysta wydał już sześć albumów studyjnych, wystąpił w kilkunastu filmach i serialach, a także odbył kilka tras koncertowych po całym świecie. Najbliższy koncert Justina Biebera w naszym kraju nie będzie jego pierwszym – Bieber wystąpi w Polsce po raz trzeci; wcześniejsze koncerty odbyły się w 2013 w Atlas Arenie w Łodzi i w 2016 roku w Tauron Arenie Kraków.

 

Na czym polega popularność Justina Biebera?

 

Popowy fenomen Justina Biebera zaskakuje wielu krytyków, z kolei innych w ogóle nie dziwi. Artysta ma na świecie wielu wiernych fanów, którzy jeżdżą za nim na koncerty – nastolatki mdleją na jego widok, tłumnie okupując hotele, w których wokalista zatrzymuje się przed koncertem, i tłocząc się pod samą sceną. Za każdym razem wiadomość o tym, że Justin Bieber wystąpi w konkretnych miejscach w ramach kolejnej trasy koncertowej, budzi ogromne emocje, a bilety na te wydarzenia rozchodzą się jak ciepłe bułeczki.

 

Sam Justin przyznaje, że życie popularnego artysty odcisnęło na nim piętno. Dla fanów jest jednak prawdziwym idolem. Jego fenomen sprawnie tłumaczą psychologowie, twierdząc, że wokalista stał się wzorem dla nastolatków, którzy marzą o życiu, jakie prowadzi artysta, a więc o sławie, nieprzeciętnym talencie i ogromnych pieniądzach. Bieber nigdy nie występuje dwa razy w tych samych ubraniach, a przez wiele osób jest uważany za bardzo atrakcyjnego mężczyznę. Miły głos, muskularne ciało, atrakcyjna aparycja i wizerunek „niegrzecznego chłopca” sprawiają, że Bieber jest idolem nie tylko nastolatków, ale również wielu dojrzałych fanów. Co więcej, w swoich piosenkach artysta porusza aktualne i ważne dla wielu ludzi tematy, a dzięki lekkości i przystępnej formie przekazywania treści, grono fanów Biebera stale powiększa się.

 

Justin Bieber Polska w ramach Justice World Tour

 

Justin Bieber wróci do Polski po raz trzeci już w marcu 2023 roku, a bilety na to wydarzenie dostępne są już od połowy listopada. Trasa Justice World Tour ma promować dwa najnowsze albumy studyjne artysty. Do udziału w wydarzeniu zachęca nie tylko sam wokalista, ale również fakt, że na uczestników czeka moc atrakcji – fani mogą spodziewać się niesamowitych emocji oraz niezwykłych efektów dźwiękowych i wizualnych. Bilety na koncert Justin Bieber Polska możecie jeszcze kupić na AleBilet. Ci z Was, którzy zdecydują się na VIP package, otrzymają ekskluzywne gadżety VIP Justina Biebera, możliwość wejścia za kulisy, wyjątkowy prezent związany z trasą koncertową oraz coś, o czym marzy wielu fanów, a więc możliwość zrobienia zdjęcia z artystą! Na nabywców pakietu VIP czeka również oddzielne wejście VIP, a także perspektywa oglądania koncertu z jednego z najlepszych miejsc siedzących na trybunach. Bieber zawita do Polski już za kilkanaście miesięcy – jeśli jesteś jego fanem, nie możesz przegapić tego koncertu. Kup bilet już dzisiaj i zapisz termin koncertu w kalendarzu!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone