SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Jak wybrać klinikę przeszczepu włosów?

fot. mat. sponsorowane

Przeszczep włosów to zabieg bardzo innowacyjny i skuteczny, który pozwala rozwiązać problem łysiny i utraconych włosów, z którym borykają się zarówno mężczyźni, jak i kobiety. Zanim jednak zdecydujesz się na tego typu zabieg, musisz wybrać klinikę przeszczepu włosów. Co wziąć pod uwagę przy takiej decyzji?

1. Skuteczna metoda na odzyskanie włosów

2. Przeszczep włosów – dlaczego Turcja?

Skuteczna metoda na odzyskanie włosów

Przeszczep włosów to rozwiązanie, które stosuje się między innymi przy łysieniu androgenowym, ale nie tylko. Najnowsze technologie w medycynie pozwalają wykonać zabieg w bardzo precyzyjny sposób. Wybierając klinikę wykonującą przeszczepy włosów, warto więc zwrócić uwagę między innymi na urządzenia, którymi posługują się  lekarze przy swojej pracy, a także doświadczenie, szkolenia, certyfikaty, jakimi mogą się oni pochwalić. Choć przeszczep włosów w Turcji jest dużo tańszy niż zabieg w Polsce, naprawdę nie warto oszczędzać i szukać najtańszej opcji. Przeszczep włosów warto wykonać w Turcji, gdzie stosunek ceny do jakości usługi jest naprawdę bardzo wysoki. FlyMedica oferuje bardzo przejrzysty system ustalania kwoty zabiegu. Pacjent nie musi się stresować, że po etapie planowania zabiegu zostanie zaskoczony dodatkowymi kosztami – całkowity koszt zabiegu ustalany jest zawsze po konsultacji online, a podpisana umowa gwarantuje nie tylko cenę, ale wszystkie ustalone warunki wykonania zabiegu.

Przeszczep włosów – dlaczego Turcja?

Skąd tak duża popularność wśród Polaków na zabiegi przeszczepu włosów w Turcji? To przede wszystkim z powodu światowego poziomu kliniki Dr. Serkan Aygin Clinic założonej przez Dr. Aygina właśnie, który jest jednym z najlepszych specjalistów od przeszczepów włosów na świecie. Zajmuje się leczeniem wypadania włosów od 1996 roku. Ma na koncie setki udanych zabiegów. Jest ogromnie ceniony w środowisku medycznym. W 2019 roku Klinika Dr Serkan Aygin zdobyła tytuł „Najlepszej Placówki Turystyki Medycznej”. Jeszcze w tym samym roku Dr. Serkan Aygin został laureatem Europejskiej Nagrody Medycyny XXI wieku, właśnie w dziedzinie przeszczepu włosów.

Wyjazd na przeszczep włosów do Dr. Serkan Aygin Clinic to gwarancja, że Twoim problemem zajmie się specjalista najwyższej klasy. W klinice stosuje się przeszczep włosów metodą DHI oraz szafirowe FUE, które jest obecnie najnowocześniejszą metodą FUE, która gwarantuje minimalną ingerencję chirurgiczną i szybkie rezultaty, a wykonuje ją jeszcze niewiele klinik w Turcji. Dobór metody zależy od indywidualnej sytuacji pacjenta, a ostateczną decyzję podejmuje Dr. Serkan Aygin osobiście, podczas konsultacji z pacjentem przed zabiegiem. Podczas każdej wizyty w klinice dla pacjentów zapewniona jest opieka tłumacza, a po zabiegu rezultaty kontrolowane są w formie konsultacji online z polskimi konsultantami z FlyMedica. Sam zabieg jest zaś objęty gwarancyjną, co oznacza, że jeśli zabieg transplantacji włosów z jakichkolwiek niespowodowanych przez pacjenta przyczyn się nie powiedzie, to Dr. Serkan Aygin Clinic bezpłatnie wykonuje zabieg naprawczy.

Warto podkreślić, że taki wyjazd można, a nawet należy wykorzystać na poznanie kultury tureckiej. Klinika znajduje się w Stambule, który jest miastem niezwykle atrakcyjnym pod względem turystycznym. Przepiękna zabytkowa architektura, przepełniona barwami i duchem historii w połączeniu z życzliwością mieszkańców daje gwarancje udanego zwiedzania. Pobyt w Stambule to także okazja do spróbowania tureckich przysmaków i potargowania się na największych bazarach świata. Plan pobytu na zabieg przeszczepu włosów przewiduje 1 dzień zwiedzania, jednak pacjenci często wyjazd łączą z dłuższymi wakacjami, które wieńczy przeszczep włosów. Do Polski wracają wypoczęci i z nowymi włosami.

Podsumowując można więc stwierdzić, że wyjazd do Turcji to gwarancja bezpieczeństwa, najwyższej jakości przeprowadzonego zabiegu i jego skuteczności, a to wszystko w dużo niższej cenie niż w Polsce.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone