SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Jak poradzić sobie z przesyłkami, których nie może zabrać kurier?

fot. mat. sponsorowane

Zbliżają się święta, a wraz z nimi coroczny dylemat odnośnie prezentów. Co kupić? Jak to zapakować? A w tym roku, kiedy przez koronawirusa prawdopodobnie spędzimy święta osobno, także – jak to wysłać? Kurierzy już teraz są obłożeni, a zresztą nie każdy prezent można z nimi przetransportować. Czy jest jakaś alternatywa, która przyjdzie nam z pomocą w podobnych przypadkach? Jak najbardziej.

Przewoźnik dla każdej przesyłki

Kiedy potrzebujesz wysłać przesyłkę zbyt dużą, aby nadać ją kurierem lub też na trasie, na której kurier kosztowałby krocie (np. międzynarodowej), rozważ skorzystanie z serwisu transportowego Clicktrans. Serwis ten pozwoli Ci w kilka minut wystawić bezpłatne ogłoszenie o szukanym transporcie – wystarczy, że podasz trasę, termin i szczegóły przesyłki. Następnie Twoje ogłoszenie trafi do bazy ponad 60 tys. przewoźników z całej Europy, którzy sami złożą oferty na transport Twojej przesyłki.

Dzięki tak bogatej bazie kierowców możesz mieć pewność, że znajdziesz przewoźnika dla praktycznie każdego rodzaju zlecenia (także przesyłek wielkogabarytowych) zarówno na trasach krajowych, jak i przy transporcie międzynarodowym. Obecnie do najpopularniejszych kategorii w serwisie Clicktrans należy transport samochodów, transport palet, transport motocykli czy przeprowadzki – a więc zlecenia, których kurier albo by się nie podjął albo wycenił na znaczne sumy. Tymczasem dzięki Clicktrans nie tylko przewieziesz dowolny rodzaj przesyłki, ale masz też szansę zaoszczędzić na tej usłudze nawet do 60% w porównaniu z ceną rynkową. Jak to możliwe?

Na każdą kieszeń

Głównie dzięki doładunkom – przewoźnicy z bazy Clicktrans szukają w serwisie przede wszystkim zleceń na trasach, które i tak planują pokonywać z innym ładunkiem lub na trasę powrotną. Jeśli w ten sposób znajdą Twoją przesyłkę, masz szanse sporo zaoszczędzić na usłudze, ponieważ przewoźnik zrealizuje Twoje zlecenie niejako „przy okazji”. Dla Ciebie jest to oszczędność bez tracenia na jakości transportu, dla niego – szansa na dodatkowy zarobek. A dodatkowo dzięki Wam na trasę wyjedzie jeden samochód mniej – przyczyniacie się więc do redukcji CO2 w atmosferze.

Serwis Clicktrans funkcjonuje od 10 lat – początkowo na rynku polskim, obecnie w całej Europie. Oprócz strony dedykowanej polskim użytkownikom posiada także odpowiedniki serwisu dla klientów z Wielkiej Brytanii, Hiszpanii i Niemiec. Firma prowadzi też blog transportowy, na którym dzieli się poradami dotyczącymi bezpiecznego transportu w przystępnych cenach.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone