SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

iPhone 13 – wszystko, co musisz wiedzieć na jego temat!

fot. mat. sponsorowane

Iphone firmy Apple to marka smartfonów znana na całym świecie. Miłośnicy marki z niecierpliwością oczekują coraz to nowszych modeli urządzeń. Sprawdź, co warto wiedzieć na temat premiery najnowszego iPhone’a!

IPhony, czyli smartfony z wbudowanym systemem iOS, cieszą się ogromną popularnością. Podczas wrześniowej konferencji Apple ma nastąpić premiera najnowszego modelu marki. Jeżeli chcesz zapoznać się z ciekawymi informacjami na temat iPhone’a 13, koniecznie przeczytaj poniższy tekst!

 

iPhone 13 – kiedy premiera?

Wielu miłośników iPhone’ów z niecierpliwością czeka na premierę nowego iPhone 13. Doskonałą wiadomością jest więc dla nich to, że odbędzie się ona już we wrześniu 2021 roku. Dnia 14 września o godzinie 19:00 czasu polskiego odbędzie się specjalna wirtualna konferencja Apple w Kalifornii. Wydarzenie nosi nazwę „California Streaming” i będzie miało miejsce na terenie kampusu Apple Park w Cupertino. Wszystko wskazuje na to, że podczas imprezy zostanie zaprezentowany najnowszy model iPhone’a. Na wrześniowej konferencji mogą zostać ogłoszone również modele innych urządzeń firmy Apple. Warto wspomnieć, że planowane są premiery najnowszych modeli zegarków Apple Watch Series 7, MacBooka, iPada i słuchawek AirPods 3. Nie wiadomo jednak, czy wymienione urządzenia zostaną przedstawione na wrześniowej konferencji, czy też zostanie im poświęcone osobne wydarzenie.

iPhone13 – co nowego?

W sieci pojawiło się mnóstwo przecieków na temat najnowszego modelu Iphone’a. Jeden z nich dotyczy rozmiarów wyświetlaczy w poszczególnych modelach smartfonów. W iPhonie 13 oraz iPhonie 13 Pro ma on wynosić 6,1 cala, a w iPhonie 13 Mini – 5,4 cala. Z kolei iPhone 13 Pro Max najprawdopodobniej będzie mógł się pochwalić wyświetlaczem o rozmiarze 6,7 cala. Najnowsze smartfony mają być napędzane przez procesor Apple A15 Bionic. W zależności od modelu wyposażone będą prawdopodobnie w 6 lub 8 GB pamięci RAM. Kolejne doniesienia dotyczą ulepszeń aparatu. IPhone 13 ma zostać wyposażony w ulepszoną technologię zoom oraz możliwość wykonywania lepszych zdjęć w trybie nocnym. Najprawdopodobniej Apple zdecyduje również o wyposażeniu wszystkich czterech modeli iPhone13 w technologię 5G oraz Lidar, czyli skaner otoczenia. W sieci pojawiły się również nieoficjalne doniesienia dotyczące ceny najnowszych smartfonów. Według nich cena iPhone’a 13 ma wynosić 4199 zł, iPhone 13 Pro ma kosztować 5199 zł, a iPhone Pro Max – 5699 zł.

Premiera najnowszego iPhona’a to świetna wiadomość dla wszystkich fanów urządzeń Apple. Według informacji, które pojawiły się na temat iPhone’a 13, sprzęt będzie wyposażony w doskonałe parametry i wiele ciekawych funkcji. Jeżeli jesteś miłośnikiem iPhone’ów, nie możesz przegapić premiery najnowszego modelu!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone