SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Fachowcy dla domu i biura – usterka.pl

fot. mat. sponsorowane

Kupując mieszkanie, nierzadko konieczne jest przeprowadzenie większego lub mniejszego remontu. Choć tego typu decyzje podejmuje się zwykle z większym wyprzedzeniem, znalezienie fachowca nawet na kilka miesięcy do przodu nie jest łatwym zadaniem. Szczególnie w tak dużym mieście jakim jest Warszawa. Kalendarze elektryków czy hydraulików wypełnione zleceniami po brzegi to szara rzeczywistość. Sytuacja wygląda jeszcze gorzej w przypadku nagłych usterek, wymagających szybkiej interwencji specjalisty. Gdzie znaleźć dobrego fachowca, który jest w stanie zrealizować usługę błyskawicznie? Z pomocą przychodzi platforma do zamawiania fachowców online – usterka.pl.

Możliwość zamawiania usług online

W trakcie poszukiwań fachowca, głównym sposobem komunikacji jest zwykle telefon. Niestety, specjaliści z napiętym grafikiem często nie mają czasu na ich odbieranie. To sprawia, że dodzwonienie się do fachowca może zająć nie tylko kilka godzin, ale nawet dni. Jeśli wybrany usługodawca odbierze w końcu telefon, zwykle okazuje się, że nie jest dostępny w wybranym terminie. Stracony czas i bezsilność wywołują stres i frustrację. Negatywne emocje towarzyszą wielu osobom, które zdecydowały się na remont domu lub zwyczajnie potrzebują wizyty fachowca ze względu na niespodziewane awarie. Dla mieszkańców Warszawy i innych polskich miast znacznym ułatwieniem w procesie umawiania wizyt może być wspomniana platforma usterka.pl. Pozwala ona na rezerwowanie wizyty specjalisty przez aplikację mobilną lub online, bezpośrednio na stronie firmy. Klienci decydują o terminie spotkania, a cały proces rezerwacji usługi trwa zaledwie dwie minuty i jest możliwy o dowolnej porze.

Wiele specjalizacji w jednym miejscu

Usterka.pl zatrudnia fachowców, którzy posiadają niezbędne kwalifikacje oraz doświadczenie zawodowe, co czyni ich najlepszymi specjalistami w swojej dziedzinie. Obecnie platforma oferuje kilkanaście usług z zakresu różnych specjalizacji, takich jak naprawa sprzętu AGD, serwis bram, klimatyzacji, komputerów, hydraulika, elektryka oraz złota rączka. Istnieje możliwość umówienia wizyty fachowców różnych profesji w jednym czasie, na przykład elektryk + hydraulik. Z takiej opcji często korzystają osoby, które remontują kuchnię lub łazienkę i potrzebują kompleksowej pomocy. Pracownicy usterka.pl zadbają nie tylko o dobrze działającą instalację hydrauliczną i elektryczną, ale również zamontują sprzęt AGD według zaleceń producenta.

Klienci mogą także połączyć usługi tej samej specjalizacji i umówić w ramach jednej wizyty kilka z nich, na przykład składanie mebli i regulację okien, które przeprowadza pan złota rączka. Oferta firmy jest stale rozbudowywana i dopasowywana do aktualnych potrzeb rynku. W ostatnim czasie na terenie Warszawy została uruchomiona usługa udrażniania rur pod adresem usług hydraulicznych usterka.pl

Szybka pomoc od usterka.pl

Platforma umożliwia nie tylko szybkie umówienie terminu bez konieczności wykonywania połączeń telefonicznych. Równie szybko realizowane są wizyty fachowców. Ponad 70% wszystkich zleceń otrzymuje termin realizacji na ten sam dzień. Mieszkańcy Warszawy i okolic mogą liczyć zatem na wsparcie ze strony platformy w razie nagłych awarii prądu lub urządzeń AGD. W przypadku serwisu AGD, w większości przypadków problem jest usuwany w trakcie jednej wizyty, ponieważ serwisanci z platformy usterka.pl posiadają przy sobie wiele części zamiennych.

Jasny cennik usług

Większość usług dostępnych na stronie jest rozliczanych według stawki godzinowej. Dziewięć na dziesięć wizyt fachowców od usterka.pl kończy się w ciągu jednej godziny. Dokładny cennik jest dostępny na stronie internetowej platformy. Po wizycie klient otrzymuje na podany adres e-mail fakturę elektroniczną oraz odnośnik w formie wiadomości SMS. Dojazd pod wskazany adres na terenie Warszawy jest wliczony w cenę usługi. Fachowcy dojeżdżają między innymi na Ursynów, Mokotów, Pragę, Bemowo, Śródmieście, Żoliborz czy Bielany. Firma obsługuje także pobliskie miejscowości, takie jak Piaseczno, Pruszków, Zielonka czy Marki. Wyjazd poza miasto lub na zakupy łączy się z dodatkową opłatą. Większość wizyt posiada dodatkowo trzymiesięczną gwarancję na usługę. W przypadku ponownego wystąpienia problemu, istnieje możliwość bezproblemowego umówienia wizyty reklamacyjnej. Za wykonaną pracę można zapłacić kartą, a w przypadku stałych klientów, przelewem.

Liczą się opinie

Na terenie Warszawy działa wielu specjalistów. Wielkość miasta i duża liczba fachowców działających w stolicy zwiększają anonimowość poszczególnych usługodawców. Łatwo trafić na osobę, która pracuje jako hydraulik, nie mając ani odpowiednich uprawnień ani potrzebnego doświadczenia. Przed podjęciem współpracy warto poszukać opinii w Internecie, aby nie trafić na przysłowiowego kota w worku.

W przypadku platformy usterka.pl średnia ocen według opinii użytkowników Google wynosi 5,0, a komentarze pochodzą od zaufanych kont. Daje to gwarancję, że wybrana usługa zostanie przeprowadzona zgodnie z oczekiwaniami, z dbałością o najmniejsze detale. Jest to zasługa starannej selekcji kandydatów, przeprowadzanej przez sieć rekruterów współpracujących z firmą. Ważne jest nie tylko wykształcenie i doświadczenie, ale również wysoka kultura osobista. Przez sito rekrutacji przedostają się wyłącznie specjaliści posiadający wszystkie powyższe atrybuty. Fachowcy są wizytówką firmy, a wyśrubowane standardy sprawiają, że stale rozbudowuje się sieć poleceń, dzięki czemu usterka.pl nie narzeka na brak pracy. Platforma otrzymała również trzykrotnie wyróżnienie „Najlepsi” od strony Oferteo.pl oraz odznaczenie „Orły instalacji”.

Znalezienie w Warszawie fachowca „na już” nie musi być stresującym i żmudnym zajęciem. Wystarczy jedynie dostęp do Internetu i z pomocą platformy usterka.pl w dwie minuty można ustalić szybki termin wizyty specjalisty.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone