SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
rdc player
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Egzotyczne i luksusowe wczasy dla wymagających – wakacje z CARTER

Marzysz o przeżyciach na najwyższym poziomie, luksusowym zakwaterowaniu i niebanalnych lokalizacjach? To wszystko jest możliwe, jeśli wybierzesz ekskluzywne wakacje dla najbardziej wymagających, oferowane przez biuro podróży CARTER® www.carter.eu.

Jak wyglądają nietuzinkowe wakacje w biurze podróży CARTER®?

Grupa podróżniczych ekspertów z CARTER® organizuje dla swoich klientów tzw. wakacje marzeń, nieważne czy ma być to romantyczna podróż poślubna do Grecji, 50 urodziny w tropikach albo czarter super jachtu na Amalfi, o długości 40 metrów. Odwiedzanie oferowanych miejsc osobiście to ogromna przewaga w branży.

Co należy do specjalności biura?

Podróże szyte na miarę. Luksusowe wycieczki objazdowe z indywidualnym kierowcą i przewodnikiem z wypoczynkiem na rajskich plażach.

Specjaliści z CARTER® to charyzmatyczne i pełne pasji osoby, którzy chętnie dzielą się swoją wiedzą. Każdy klient jest jedyny w swoim rodzaju i zasługuje na wycieczki indywidualnie dopasowane do zainteresowań. Pozytywne emocje, dyskrecja i wsłuchiwanie się w potrzeby to esencja działalności biura już od 2003 roku.

Pod adresem https://carter.eu/typy-podrozy/luksusowe-wyprawy można znaleźć propozycje wycieczek objazdowych. Często są one inspirowane wyprawami znanych osób, lub filmowymi sceneriami jak np.: Pożegnanie z Afryką, Choć goni nas czas, czy też serialu o James Bond. Istotne jest, że w tych trasach dużą rolę odgrywają niezwykłe hotele w unikalnych lokalizacjach, oferujące światowy poziom luksusu. Wśród najbardziej pożądanych kierunków możemy zaliczyć Tanzanię, Kenię, Zanzibar i cenione przez większość tropikalne Seszele i Malediwy. Jeden z najmodniejszych kierunków na sezon zimowy 2021 to Singapur z wypoczynkiem na Langkawi oraz wakacje w willach na Riwierze Majów w Meksyku.

Więcej informacji na temat bezpiecznych i luksusowych podróży: travel@carter.eu, 22 392 60 16/17, 509 601 246

https://www.instagram.com/carter_luksusowe_wakacje/
https://www.youtube.com/channel/UCYYiTTsOkKPm7UEmaXpheRQ/videos

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone