SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

E-recepta bez kolejki

fot. materiały sponsorowane

E-recepta to dokument elektroniczny, który jest wystawiany przez lekarza dla pacjenta w trakcie wizyty lekarskiej lub konsultacji online. Elektroniczna recepta, podobnie jak tradycyjna, zawiera szereg ważnych informacji wraz z adnotacją o przepisanych lekach. Jest to z pewnością spore ułatwienie dla obu stron, zwłaszcza dla pacjenta. Zgubiona lub nieczytelna recepta to już nie problem, ponieważ receptę realizujemy poprzez podanie numeru PESEL oraz kodu. Przekonaj się, jak uzyskać e-receptę! Skorzystaj z konsultacji online i zadbaj o swoje zdrowie już dziś!

Udaj się po e-receptę

Konsultacja online to bardzo wygodne i sprawdzone rozwiązanie dla wielu pacjentów, którzy przyjmują leki na stałe. W czasie takiej wizyty lekarz może wystawić dokument taki jak e-recepta, do której pacjent zyskuje natychmiastowy dostęp. Dokument ten zawiera przepisane leki, dawkowanie oraz najważniejsze dane pacjenta. Pragnąc zrealizować e-receptę należy udać się do apteki, gdzie konieczne będzie podanie numeru PESEL oraz kodu. To ciąg czterech liczb, jakie podaje lekarz po wystawieniu dokumentu. Warto zauważyć, że umówienie konsultacji w haloDoctor jest szybkie i proste. Wystarczy wypełnić krótki formularz lub samodzielnie wybrać specjalistę, aby następnie wybrać lekarza oraz dogodny termin. W ten sposób każdy pacjent zyskuje dostęp do lekarza, na którego nie musi czekać w długiej kolejce.

Otrzymanie e-recepty to szereg korzyści dla pacjenta, które warto poznać. To przede wszystkim bezpieczeństwo, jeśli chodzi o ochronę danych. E-recepty nie można zgubić, co niejednokrotnie się zdarzało w przypadku tradycyjnej recepty. Recepta elektroniczna to również wygoda dla pacjenta, ponieważ dokument ten można otrzymać bez wychodzenia z domu oraz dojazdu do lekarza. Ważnym atutem tego rozwiązania jest krótki czas, jaki konieczny jest na uzyskanie e-recepty oraz czytelność sporządzonego dokumentu. W przypadku tradycyjnych dla farmaceutów recept wiele trudności sprawiał charakter pisma, co obecnie zostało całkowicie wyeliminowane.

Konsultacja online w haloDoctor

Konsultacje online w haloDoctor to wygodne rozwiązanie dla osób, które cenią sobie czas i profesjonalną obsługę. Wspomniana konsultacja lekarska obejmuje dokładny wywiad lekarski, rozmowę z pacjentem, aktualne wyniki badań oraz zapoznanie się z dotychczasową historią chorób pacjenta. Uzyskane informacje są kluczowe dla dalszego postępowania, czyli procesu leczenia lub podjętej farmakoterapii. Atutem konsultacji online jest czas, jaki lekarz przeznacza dla pacjenta. W ten sposób może przekazać mu cenne informacje, jak i przepisać e-recepty na potrzebne leki. W haloDoctor pacjenci mają dostęp do wielu usług i konsultacji lekarskich, wśród których należy wymienić: dermatologa, urologa, internistę, lekarza rodzinnego, kardiologa, chirurga czy ginekologa. Przekonaj się, że proponowane usługi spełnią twoje oczekiwania.

Internetowe Konto Pacjenta – tutaj znajdziesz ważne informacje

Z internetowego Konta Pacjenta warto korzystać na co dzień, ponieważ portal ten zawiera szereg cennych informacji dotyczących historii leczenia pacjenta. Na stronie tej dostępne są zarówno e-recepty wraz z informacją o przepisanych lekach oraz ich stosowanie. Dodatkowo można tu znaleźć informacje dotyczące skierowania na leczenie specjalistyczne, zrealizowanych recept czy wizyt lekarskich. Tutaj także dostępna jest recepta online, którą wystawia pacjentowi lekarz. Przekonaj się, że wraz z Internetowym Kontem Pacjenta i e-receptą proces leczenia przebiega sprawniej.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone