SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Dobry materac – jak zapewnić sobie maksymalny komfort podczas snu?

fot. mat. sponsorowane

Zastanawiasz się, który z dostępnych materacy będzie dla Ciebie najbardziej optymalnym, ale przede wszystkim także zdrowym podłożem? Wybór produktów jest naprawdę spory, bo od materacy sprężynowych po lateksowe, czy wysokoelastyczne. Sprawdź, dlaczego coraz więcej osób stawia na materace marki Hilding Anders.

Nie każdy materac spełni się tak samo dobrze w roli idealnego podłoża. Nie każde wypełnienie nadaje się bowiem tak samo dobrze do tego, by spełniać indywidualne preferencje względem snu.

Na rynku materacy dostępnych jest jednak sporo produktów, a to sprzyja podejmowaniu dobrych decyzji. Sprawdźmy dlaczego marka Hilding Anders stała się tak popularna, a po jej produkty sięga coraz więcej klientów, dbających o zdrowy sen.

Materac dla alergików – pianki wysokoelastyczne, jako idealne wypełnienie w materacach Hilding Anders

Hilding Anders już od wielu lat dba o regenerujący wypoczynek i spokojny sen wielu zadowolonych klientów. I choć historia marki rozpoczęła się od skromnego warsztatu w Szwecji to nic nie stanęło na przeszkodzie, by rozwinęła się do jednej z największych w branży. O ogromnej popularności produktów Hilding Anders decydują przede wszystkim wykorzystywane w materacach komponenty. Produkowane podłoża są nie tylko wytrzymałe, ale przede wszystkim wysoce specjalistyczne. Każdy znajdzie tutaj produkt idealny dla siebie.

Jeśli zastanawiasz się, który z materacy Hilding Anders sprawdzi się u Ciebie najlepiej, a jednocześnie masz do wyboru produkty piankowe, to koniecznie zweryfikuj materac Hilding Rock & Roll. Produkt ten powstał na bazie dwóch profilowanych i wysokoelastycznych pianek HR o zróżnicowanej twardości. Nowoczesne wypełnienie tworzy aż 7 stref komfortu, które stanowią wręcz idealne podparcie na całej długości kręgosłupa. Sen na takiej powierzchni jest po prostu zdrowy, a rano budzisz się wypoczęty, jak nigdy dotąd. Materace wykonane z pianek wysokoelastycznych to jednak nie tylko zdrowy kręgosłup, ale również idealna wentylacja i sprężystość. Ten produkt mogą stosować alergicy, pary, czy rodzice w sypialni swoich dzieci. Z pewnością za każdym razem przyniesie prawdziwe ukojenie i wypoczynek.

Materace dla pary od Hilding Anders – by sen dla dwojga był relaksujący

W sypialni pary trzeba dołożyć wszelkich starań, by jeden i drugi partner spał w komfortowych warunkach, Dlatego tutaj sprawdzi się materac sprężynowy kieszeniowy. Ten typ materaca powstał na bazie małych kieszonek, w których znajdują się specjalnie przygotowane sprężyny. Dają one nie tylko idealne warunki do snu, ale przede wszystkim są bardzo wytrzymałe. Co więcej, na takim materacu mogą wypoczywać partnerzy, których różnice w wadze są spore. Sprężyny umieszczone w osobnych kieszeniach nie przechodzą w drgania na całej powierzchni, gdy jeden z nich np. przewraca się na drugi bok. To ważne, bo dzięki temu sen obojga partnerów jest nieprzerwany nawet wtedy, gdy jeden z nich śpi niespokojnie. Dobry materac sprężynowy kieszeniowy również znajdziesz wśród modeli marki Hilding.

Materac Hilding Tango to dwustronny, rolowany materac dla par, którego konstrukcja opiera się na sprężynach kieszeniowych. Sprężyny umieszczone w woreczkach z flizeliny nie stykają się ze sobą, nie powodują też bolesnych ucisków. Dodatkowym materiałem wypełniającym ten materac jest także lateks, czy pianka. Ta ostatnia dostosowuje się do anatomicznej budowy naszego ciała i zapewnia kręgosłupowi idealne podparcie. Trudno o lepsze podłoże do komfortowego i relaksującego snu.

Nie wiesz, który z materacy spełni Twoje oczekiwania? Pamiętaj, że materace sprężynowe idealnie sprawdzą się np. w przypadku par oraz u osób o dużych różnicach w wadze ciała. Materace wysokoelastyczne można kupić dla alergika, dla seniora, czy nastolatka. Idealnie wentylowany materiał przysłuży się dla zdrowego snu. A może preferujesz sen na higienicznym i w pełni antygrzybicznym podłożu? Wówczas materac lateksowy będzie wręcz niezastąpiony.

Pamiętaj jednak, że nie tylko wypełnienie liczy się w przypadku wyboru materaca. Koniecznie należy tu zwrócić również uwagę na wielkość materaca i dopasować ją do ramy łóżka. W przypadku par, idealne będą duże materace o wielkości co najmniej 200×220 cm, zaś w przypadku singli mniejsze o chociażby 140×200 cm.

Podczas zakupu materaca z kolekcji Hilding Anders nie kieruj się wyłącznie atrakcyjną ceną, choć wiadomo, że ta jest ważna. Upewnij się, że zastosowane w materacu komponenty spełniają Twoje oczekiwania i skorzystaj z tego, co najlepsze.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone