SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Dla kogo materac Hilding Salsa będzie dobrym wyborem?

Poznaj znakomite materace piankowe Hilding. Oto najwyższy standard jakości, który z pewnością docenią Twoje plecy!

Materac i korzystny sen – zadbaj o swoje zdrowie

Dobry materac powinien przede wszystkim odpowiadać na indywidualne potrzeby jego użytkownika. To naprawdę istotne zadanie! Warto podkreślić, że sen, choć mamy z nim do czynienia na co dzień, jest niezwykle złożonym procesem. Jest on tematem badań specjalistów z wielu różnorodnych dziedzin nauki. Ma kluczowe znaczenie dla właściwie każdego układu w organizmie – od mięśniowego, przez krwionośny, po kostny. Sen oddziałuje na wszystkie z nich w znacznie większym stopniu, niż zazwyczaj nam się wydaje.

To jeszcze nie koniec – sen ma wpływ także na nasze zdrowie psychiczne, zarówno jeśli chodzi o fundamentalne kwestie, jak i po prostu dobre samopoczucie. Gdy prawidłowo się wysypiamy na materacu, który jest doskonale dostosowany do naszego ciała, możemy liczyć na pełnię energii za dnia, gotowość i chęć do działania. Dobry materac to zatem przepis na bycie najlepszą wersją siebie – dziś pod lupę bierzemy model Hilding Salsa.

Czym wyróżnia się Hilding Salsa?/fot. mat sponsorowane

Czym wyróżnia się Hilding Salsa?

To materac piankowy – podstawą jego konstrukcji są pianki termoelastyczne. Ich zadaniem jest idealne dopasowanie się do ciała użytkownika przy jednoczesnym utrzymywaniu jego stabilności. W efekcie otrzymujemy wysoki poziom komfortu i znakomitą kompozycję dla snu. Warto jednak pamiętać, że materace piankowe mają też pewne wady. Przez lata wykorzystywane w nich materiały szybko się odkształcały, negatywnie wpływając na wygodę i stabilizację. W Hilding Salsa jest jednak inaczej – materac ten korzysta z pianek Visco i FlexiFoam. To niezwykle innowacyjne i skuteczne materiały, dzięki którym producent nie boi się przyznać na materac aż 15 lat gwarancji, która obejmuje odkształcenia i nieprawidłową pracę materaca.

Stawianie na konstrukcje o znakomitej trwałości to wyróżnik tej szwedzkiej firmy. Hilding Salsa to materac o siedmiu strefach twardości, dzięki czemu bez problemu możemy odnaleźć na nim właściwą pozycję. Jego twardość to H3 – teoretycznie jest więc zalecany dla osób o wadze od 80 do 100 kilogramów. Z powodzeniem jednak skorzystają z niego także osoby lżejsze; twardość materaca to dość subiektywny aspekt.

Materac uzyskał certyfikat medyczny, który potwierdza, że jest on niezwykle skuteczny w roli codziennego wsparcia dla naszego organizmu. Zapewnia świetną wentylację i nie pozwala na rozwijanie się grzybów, bakterii i alergenów. Dodatkowo łatwo go czyścić – materac posiada zdejmowany pokrowiec.

Dla kogo są rozwiązania marki Hilding?

Hilding Salsa to materac o nieszablonowych parametrach. Jest to także wyrób o randze medycznej. Kto powinien zatem skorzystać z takiego rozwiązania? To dobry wybór nawet dla osób, które nie potrzebują produktów ortopedycznych i nie cierpią na przewlekły ból kręgosłupa. Przede wszystkim jest to materac najwyższej klasy, który z pewnością sprawi, że sen będzie znacznie zdrowszy i wygodniejszy. Dodatkowo ma działanie prewencyjne w kwestii zdrowia – dzięki temu warto na niego postawić, gdy na przykład pracujemy w trybie siedzącym i obawiamy się potencjalnych problemów z kręgosłupem.

To materac, który sprawdzi się niemal w każdym łóżku – podobnie jak wiele innych produktów marki Hilding. Filozofia firmy stawia na zapewnienie zdrowego snu całemu światu – w tym wypadku jest ona zapisana nie tylko w zachęcających sloganach, ale także w samym produkcie.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone