SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

Dbaj o siebie bezpiecznie i zyskaj rabat na wizytę w salonie urody

fot. mat. prasowe

Szukasz zaufanej kosmetyczki lub fryzjera w Warszawie? Na Moment.pl znajdziesz najlepsze salony w swojej okolicy, a przy okazji zaoszczędzisz na wizycie nawet do 20 procent!

Panująca od kilku miesięcy pandemia mocno zmieniła naszą codzienność. I choć stopniowo powracamy już do normalnego funkcjonowania, z pewnością zostanie z nami wiele dotychczasowych zasad bezpieczeństwa. Dotyczą one między innymi wizyt w salonach urody, które – ku powszechnej radości – od 18 maja znów stoją dla nas otworem. Jako klienci musimy jednak pamiętać, że odpowiedzialność za bezpieczeństwo wizyt leży także po naszej stronie. Jak więc o nie dbać? I jak przy okazji zgarnąć do 20 proc. zniżki na następną rezerwację?

Umów się do fryzjera w Warszawie na Moment.pl

Zacznijmy od tego, czym w ogóle jest wspomniana na wstępie platforma Moment.pl. To wygodny portal oraz darmowa aplikacja mobilna, które umożliwiają wyszukiwanie zaufanych salonów urody w wybranej okolicy (np. mieście czy dzielnicy), a także umawianie się do nich przez internet.

To ciekawe rozwiązanie, które w dobie pandemii jeszcze bardziej zyskało na znaczeniu. Dlaczego? Ponieważ zapewnia najbezpieczniejszą formę rezerwacji wizyt, a na dodatek pozwala na opłacanie ich online – co dodatkowo skraca czas, jaki spędzamy w salonie.

Zasady bezpieczeństwa w salonach

Moment.pl rozwiązuje problem, który pojawił się wraz z nowymi zasadami bezpieczeństwa. Mowa tutaj o zakazie osobistego umawiania się w placówkach. O ile nie przychodzimy do salonu na umówiony termin, nie możemy teraz wstąpić do niego “przy okazji”. Rezerwacji możemy więc dokonywać tylko telefonicznie lub przez internet, ale…. No właśnie, pojawia się tu jedno “ale”.

Na liście nowych zasad znalazł się także zapis, że specjalistom pracującym akurat z klientami, nie wolno w trakcie zabiegów sięgać po telefon. To sprawia, że znacznie trudniej dodzwonić się do salonów, a tym samym trudniej umówić się, korzystając z tej formy kontaktu. Rezerwacja online pozostaje więc jedynym sensownym rozwiązaniem. Ale na szczęście także najwygodniejszym!

Szalony powrót salonów urody

Kiedy rząd ogłosił ponowne otwarcie branży beauty, Moment.pl okazał się szczególnie przydatny – zarówno dla salonów, jak i ich klientów. Podczas gdy w niektórych placówkach panował istny telefoniczny szał, do specjalistów obecnych w platformie można było bez problemów (i “wiszenia” na linii) umówić się przez internet. Co ciekawe, w ciągu pierwszej doby od ogłoszenia dobrych wieści, zrobiło to aż… 500 tysięcy osób.

Jeszcze więcej korzyści

Warto także wspomnieć, że wygoda i bezpieczeństwo to nie jedyne argumenty za tym, aby zapoznać się z tą platformą. Jeśli dotąd nie mieliście okazji z niej korzystać, właśnie nadeszła idealna chwila, aby to zrobić. Rusza bowiem druga edycja akcji BLIK i Moment.pl, w ramach której możecie otrzymać jednorazowy rabat na wizytę – nawet do 20 proc.! Zasady są proste: wystarczy umówić się przez aplikację mobilną i dokonać płatności BLIKIEM za minimum 50 zł, a zniżka naliczy się automatycznie przy finalizacji. I to wszystko!

A zatem… do dzieła, Warszawo. Jeśli planujesz wizytę w salonie urody, pamiętaj, że kosmetyczkę, spa i fryzjera w Warszawie umówisz wygodnie na Moment.pl!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone