SŁUCHAJ ONLINE
MENU
MATERIAŁ SPONSOROWANY

CYBEX – wózki, które idealnie wpisują się w miejski styl życia!

fot. mat. prasowe

Nie tylko samochody i stylizacje gwiazd wzbudzają wielkie emocje. Bardzo interesujące jest też to w jakich wózkach wożą swoje dzieci. Zastanawiasz się, które wózki są najlepsze? Cybex to od lat synonim bezpieczeństwa, wygody i stylu maluchów. Niemiecki producent wózków dziecięcych, fotelików samochodowych i innych akcesoriów dla dzieci i niemowląt kieruje się zasadą DSF. Jej istota tkwi w unikalnym i prostym designie, najwyższych standardach bezpieczeństwa oraz inteligentnych rozwiązaniach. Proponujemy kilka modeli marki Cybex.

PRIAM

Stylowy i funkcjonalny wózek marki CYBEX, który pokochały gwiazdy i trendsetterki na całym świecie! Model PRIAM oferuje niezwykle elastyczny system podróżny 4 w 1. Wszechstronna rama wózka pozwala na zamontowanie różnych elementów, np. gondoli lub fotelika samochodowego, zapewniając gotowe rozwiązania dla wszystkich wyzwań mobilnego życia w mieście. Wygodne siedzisko Lux zapewnia najwyższy komfort podróżowania przodem lub tyłem do kierunku jazdy. Możliwość konfiguracji wybranego koloru ramy, tapicerki oraz dodatkowych akcesoriów pozwala stworzyć w pełni spersonalizowany wózek.

MIOS

Szukasz lekkiego i funkcjonalnego wózka, odpowiedniego do spacerów w mieście? Model MIOS to lekki i niezwykle zwinny wózek niemieckiej marki CYBEX. Posiada odwracane, przewiewne siedzisko, a dzięki wąskiemu rozstawieniu kół idealnie sprawdza się podczas miejskich spacerów. Wszechstronna rama pozwala na montaż 4 różnych elementów: siedziska spacerowego, fotelika samochodowego oraz gondoli LUX i LITE. Stylowy design modelu MIOS oraz możliwość konfiguracji wybranej ramy z kolorem tapicerki sprawiają, że pokochały go modne mamy na całym świecie!

Balios S Lux

Popularny model niemieckiej marki CYBEX, tym razem w wersji LUX. Rama z kolekcji 2020 kompatybilna jest z 4 elementami: siedziskiem Lux, fotelikiem samochodowym, Gondolą S Lux oraz komfortowym Cocoon S. Przestronne siedzisko zapewnia dziecku wysoki komfortowe podróżowanie, a intuicyjna obsługa ułatwia nie tylko użytkowanie podczas spacerów, ale także przewożenie i przechowywanie samego wózka. Balios S Lux stanowi idealne rozwiązanie dla rodziców szukających praktycznego rozwiązania w przystępnej cenie.

Eezy S+ Twist 2

Jeśli kręcą Was minimalistyczne rozwiązania to z pewnością zakochacie się w tej kompaktowej spacerówce. Eezy S Twist+ 2 to niewielki wózek o imponujących możliwościach. Unikalna funkcja obracania 360 ° pozwala niemal natychmiastowo przestawić siedzisko z pozycji przodem do pozycji tyłem do kierunku jazdy. Piankowe, zwrotne koła zapewniają płynną jazdę po wąskich uliczkach, a dzięki niewielkim rozmiarom oraz budce XXL z filtrem UPF50+, model świetnie sprawdza się również podczas rodzinnych, wakacyjnych wyjazdów.

Eezy S+ 2

Eezy S+ to model stworzony do miejskich spacerów. Wózek niemieckiej marki CYBEX oferuje wiele użytecznych funkcji, które uprzyjemniają spacery i zapewniają komfortową jazdę dla dzieci już od urodzenia do ok. 4 roku życia. Proste składanie jedną ręką zmienia Eezy w kompaktowy pakunek o wymiarach 61 x 45 x 28 cm, dzięki czemu rodzinne podróżowanie staje się niezwykle proste!

Melio Carbon

Melio Carbon to najnowszy i najlżejszy wózek niemieckiej marki CYBEX. Wąsko rozstawione, zwrotne koła z pełną amortyzacją oraz niewielkie rozmiary wózka po złożeniu umożliwiają wygodne poruszanie się po wąskich ulicach miasta, odwiedzanie tętniących życiem kawiarenek czy podróżowanie transportem miejskim. Odwracane, przewiewne siedzisko pozwala dziecku podziwiać widoki miasta lub zrelaksować się w pozycji skierowanej do rodzica. Ważący zaledwie 6 kg wózek wprost idealny do spacerów w wielkim mieście.

Gb spacerówki

Gb Pockit + All City

Futurystyczny design, wyjątkowa lekkość i funkcjonalność: Pockit+ All-City stworzony został z myślą o podróżujących rodzicach! Funkcja rozkładania oparcia, system podróżny 3w1 oraz niewiarygodnie lekka rama sprawdzą się podczas każdej wyprawy z maluszkiem oraz starszym dzieckiem. Skrętne koła z pełną amortyzacją pozwalają na płynną jazdę po wąskich, miejskich ulicach. Dzięki ultra-kompaktowym rozmiarom po złożeniu oraz wadze 6 kg, z powodzeniem zmieści się w luku bagażowym samolotu. Pockit+ All-City – podróżuj bez ograniczeń!

GB Qbit + All City

Mały rozmiar i najwyższy komfort – model gb Qbit+ All-City to wózek, o którym marzy każdy podróżujący rodzic. Wyjątkowo lekka rama i amortyzacja wszystkich kół to gwarancja płynnej jazdy i łatwego prowadzenia. Innowacyjny system składania do rozmiaru kompaktowego pakunku pozwala zabrać tę zwinną spacerówkę w najdalsze wyprawy. Możliwość konfiguracji w ramach systemu podróżnego 3-w-1 z fotelikami samochodowymi gb lub CYBEX oraz gondolą Cot To Go czyni gb Qbit+ doskonałym kompanem podróży!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone