SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Szybkie wózki

Agata Rzędowska/fot. własne

Najbliższe lata przyniosą światu motoryzacji zmiany jakich nie widziano od czasu powstania pierwszego samochodu. Przeobrażają się największe koncerny, ale i powstaje nowa przestrzeń do produkcji ekskluzywnych aut, butikowi producenci dostarczają rozwiązania największym, zawiązują się alianse, które nigdy wcześniej nie miały miejsca.

Wskrzeszane są historyczne marki, które m.in. dzięki napędom elektrycznym zyskują zupełnie nowe oblicze. Dynamicznie zmieniają się motosporty zdobywając nowych, młodszych fanów.

W Polsce wyraźnie na popularności zyskują usługi współdzielone, coraz więcej uwagi poświęca się ekologii i emisjom szkodliwych substancji. Jaka będzie motoryzacja nadchodzącej dekady? O tym będziemy rozmawiać w audycji „Szybkie wózki”, w której znajdzie się miejsce zarówno dla historii motoryzacji, sztuki i kultury wokół niej, jak i dla nowoczesnych rozwiązań, mobilności oraz biznesowych innowacji. Będziemy zwracać uwagę na bezpieczeństwo użytkowania wszelkich pojazdów poruszających się w miastach i pokazywać ciekawe rozwiązania ze świata.

Program prowadzi Agata Rzędowska – dziennikarka motoryzacyjna, entuzjastka elektromobilności, autorka książki „Rozmowy o elektromobilności”, mająca na koncie cykl audycji motoryzacyjno – technologicznych „Pozytywny Napęd” w Radio Puławy 24, prowadząca blog o technologiach i motoryzacji agatarzedowska.pl.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone