SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Kwarantanna w Hi-Fi”. Koncert Rafała Łuszczewskiego

"Kwarantanna w Hi-Fi". Koncert Rafała Łuszczewskiego w RDC/fot. RDC

Jubileuszowy, dziesiąty koncert z cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi”! Dziś w studiu Radia dla Ciebie wystąpi znakomity pianista Rafał Łuszczewski. Transmisja od 18:05 na naszej antenie, a także na stronie rdc.pl i na kanale RDC w serwisie YouTube.

Występy najwybitniejszych polskich pianistów w studiu RDC można śledzić w każdy czwartek. Realizacja projektu stała się możliwa dzięki dyrektorowi Yamaha Music Poland – Markowi Lamertowi, który udostępnił Radiu dla Ciebie profesjonalny instrument koncertowy – fortepian Yamaha CF6. Koncerty prowadzi prezes RDC – Tadeusz Deszkiewicz.

W ramach dziesiątego koncertu z cyklu „Kwarantanny w Hi-Fi” wystąpi Rafał Łuszczewski – znakomity pianista, chopinista, pedagog, inicjator i współorganizator konkursów chopinowskich w krajach Ameryki Południowej. Mając 16 lat debiutował na scenach świata w towarzystwie Tokyo Symphony Orchestra. Jest laureatem nagród ogólnopolskich i międzynarodowych konkursów pianistycznych, w tym m.in. Ogólnopolskiego Konkursu Pianistycznego im. Fryderyka Chopina w Warszawie. Współpracował z takimi dyrygentami jak Horia Andreescu, Nicolas Krauze, Wojciech Michniewski, czy Simon Wright.

Rafał Łuszczewski będzie dziesiątym wykonawcą w ramach „Kwarantanny w Hi-Fi”. Dotychczasowe recitale do zobaczenia TUTAJ.

Wszystkie koncerty w ramach cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi” transmitowane są na antenie Radia dla Ciebie, a także na naszej stronie rdc.pl i na kanale RDC w serwisie YouTube. Są one poprzedzane krótką rozmową z artystą.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone