SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Kwarantanna w Hi-Fi”. Koncert Karoliny Nowotczyńskiej i Łukasza Chrzęszczyka

"Kwarantanna w Hi-Fi". Koncert Karoliny Nowotczyńskiej i Łukasza Chrzęszczyka w studiu Radia dla Ciebie!

KWARANTANNA W HI-FI. ZOBACZ WSZYSTKIE KONCERTY CYKLU RADIA DLA CIEBIE

Karolina Nowotczyńska to skrzypaczka, laureatka wielu międzynarodowych konkursów skrzypcowych i kameralnych. Ma na swoim koncie szereg występów w Polsce i za granicą. Od roku 2019 jest dyrektorem Elbląskiej Orkiestry Kameralnej. W duecie z Łukaszem Chrzęszczykiem w tym samym roku wydała płytę z utworami Witolda Lutosławskiego i Krzysztofa Pendereckiego na skrzypce i fortepian.

Łukasz Chrzęszczyk – pianista, laureat międzynarodowych konkursów muzycznych. Jako solista i kameralista prowadzi wszechstronną działalność artystyczną, zajmując się zarówno twórczością wieków minionych, jak i tą najbardziej współczesną. Wykładowca Uniwersytetu Muzycznego Fryderyka Chopina od 2014 roku, od roku 2019 adiunkt uczelni.

„Kwarantanna w Hi-Fi” w każdy czwartek w RDC

Realizacja projektu „Kwarantanna w Hi-Fi” stała się możliwa dzięki dyrektorowi Yamaha Music Poland – Markowi Lamertowi, który udostępnił Radiu dla Ciebie profesjonalny instrument koncertowy – fortepian Yamaha CF6. Koncerty prowadzi prezes RDC – Tadeusz Deszkiewicz.

Wszystkie koncerty w ramach cyklu „Kwarantanna w Hi-Fi” transmitowane są na antenie Radia dla Ciebie, a także na naszej stronie rdc.pl, na kanale RDC w serwisie YouTube oraz w aplikacji mobilnej.

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone