SŁUCHAJ ONLINE
MENU
Słuchaj ONLINE
RDC
rdc player

Zbadaj swoje serce za darmo

Będzie to możliwe dzięki akcji „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon w Twoim Centrum Handlowym”. Darmowe badania organizuje Przychodnia Dzieci i Dorosłych Kardiofon.

W sobotę 9 lutego 2013 roku „Mobilna Poradnia Kardiologiczna Kardiofon” zawita do Centrum Handlowego Auchan Modlińska. Wszyscy chętni mogą skorzystać z bezpłatnych badań serca oraz specjalistycznych konsultacji.

Podczas ośmiogodzinnej Akcji Medycznej każdy chętny będzie mógł skorzystać z fachowej pomocy w zakresie: badania EKG z opisem oraz interpretacją lekarza specjalisty, badania poziomu cholesterolu, porady dietetyka, pomiaru ciśnienia, obliczenia wskaźnika BMI, określenia czynników ryzyka zawału mięśnia sercowego.

Udział w akcji jest całkowicie bezpłatny i dostępny dla wszystkich, którzy zgłoszą się na miejsce 9 lutego. Głównym celem akcji jest ułatwienie mieszkańcom dostępu do lekarzy specjalistów oraz profilaktyka kardiologiczna.

Akcje są przeprowadzane w najczęściej odwiedzanych punktach miasta, czyli hipermarketach i centrach handlowych. Wybór miejsc, w których odbywają się bezpłatne badania, podyktowany jest przede wszystkim powszechną dostępnością dla odwiedzających oraz możliwością szerszego dotarcia do zainteresowanych.

Do badania wykorzystywany jest cyfrowy aparat EKG umożliwiający przesyłanie badań EKG na odległość. Dzięki najnowszym osiągnięciom telemedycyny badanie EKG osoby, która znajduje się w Centrum Handlowym, zostaje przesłane on-line przez mobilny Internet do Centrum Monitoringu Kardiologicznego. Lekarz specjalista dyżurujący w centrum niezwłocznie opisuje i interpretuje badanie, które już po chwili można wydrukować i wręczyć pacjentowi.

Na bezpłatne badania serca można przyjść w godzinach od 10.00 do 18.00 w sobotę, 9 lutego 2013 roku do Centrum Handlowego Auchan Modlińska, mieszczącego się w Warszawie przy ulicy Modlińskiej 8.

 

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone