SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Wielka Garażówka Warszawska na Pradze-Południe!

27 września na Pradze-Południe w Warszawie będzie miała miejsce kolejna Wielka Garażówka Warszawska. Na zakupy będzie można wybrać się między godziną 12.00 a 16.00. Stoiska usytuowane będą na terenie Dzielnicowego Biura Finansów i Oświaty, przy ul. Grochowskiej 262. Kolejna, ostatnia już garażówka, odbędzie się na Ursynowie 4 października.

Bemowo, Ochota, Targówek, Praga-Południe i Ursynów – w tych dzielnicach odbywa

się Wielka Garażówka Warszawska. Pierwsza wyprzedaż miała miejsce na Bemowie 9 sierpnia. W kolejnych dzielnicach wyprzedaże organizowane są aż do 4 października. To

wtedy po raz ostatni będzie można wybrać się na zakupy na parking Urzędu Dzielnicy Ursynów. Udział dla wystawców oraz odwiedzających jest bezpłatny. Projekt realizowany jest w ramach budżetu obywatelskiego. Został wybrany przez mieszkańców drogą głosowania.

Garażówki skierowane są do mieszkańców – tych, którzy chcą sprzedać nieużywane już przedmioty oraz do tych, którzy chcą wybrać się na zakupy i zapolować na okazje. Wśród zgłoszeń znajdują się wystawcy oferujący zabawki, przedmioty gospodarstwa domowego, książki, buty, ubrania, elektronikę, biżuterię, dodatki i wiele innych dóbr.

Niezwykłość garażówek polega na tym, że jednym pozwalają pozbyć się niepotrzebnych rzeczy, innym dają możliwość nabycia niezbędnych przedmiotów. Trend obecny od jakiegoś czasu w stolicy ciągle się rozwija. Wspiera ideę życia w duchu eko i zero waste, ale to nie wszystko. Wyprzedaże garażowe są również okazją do spotkań sąsiedzkich. Uczestnicy mogą miło spędzić czas oraz poznać swoich sąsiadów.

Wszystkie wydarzenia będą dostępne dla osób z niepełnosprawnościami. Przez cały czas trwania, w wyznaczonym i oznakowanym miejscu dostępny będzie tłumacz języka migowego oraz asystent osoby niepełnosprawnej.

Kolejna garażówka odbędzie się w godz. 12.00-16.00 na parkingu Urzędu Dzielnicy Ursynów, przy al. Komisji Edukacji Narodowej 61, 4 października br.

Ilość miejsc dla sprzedających, z uwagi na obostrzenia w związku z COVID-19, jest ograniczona. Ponieważ wydarzenie cieszy się dużą popularnością, warto zgłosić się wcześniej. Zapisy odbywają się przez formularz dostępny pod linkiem: https://tinyurl.com/garazowki. W razie pytań, organizatorzy proszą o kontakt drogą e-mailową: targiartandmore@gmail.com

Organizatorem wyprzedaży jest Miasto Stołeczne Warszawa oraz firma Art and More. Projekt finansowany jest ze środków budżetu obywatelskiego.

 

Zapraszamy!

Więcej o wyprzedaży garażowej na Pradze-Południe:

https://www.facebook.com/events/308279183576388

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2020 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone