SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Wejdź na www.edutargi.pl i znajdź szkołę dla siebie

25 lutego rozpocznie się X edycja Targów Edukacyjnych realizowanych na witrynie www.edutargi.pl. W ramach jubileuszowego wydania Akademickie Centrum Informacyjne obok państwowych i niepaństwowych uczelni zaprosiło do współpracy również szkoły ponadgimnazjalne.

To ogólnopolskie wydarzenie edukacyjne od początku spotyka się z dużym zainteresowaniem ze strony młodych użytkowników Internetu, którzy za pośrednictwem strony www.edutargi.pl poszukują aktualnych informacji o ofercie kształcenia w Polsce.

Nowością w X edycji Targów Edukacyjnych jest uczestnictwo szkół ponadgimnazjalnych. Należy pamiętać, że wybór studiów wyższych rozpoczyna się tak naprawdę na poziomie gimnazjum. Wybór szkoły ponadgimnzjalnej oraz profilu klasy determinuje przedmioty zdawane na maturze, a w dalszej kolejności właśnie wybór typu studiów. Wyniki egzaminów maturalnych są bowiem wartością kluczową podczas rekrutacji na studia wyższe.

Targi edukacyjne na witrynie www.edutargi.pl zorganizowane są wokół 3 hal tematycznych. W pierwszej hali (hala A) pojawią się prezentacje szkół oferujących studia licencjackie, inżynierskie i magisterskie. Hala B to oferty studiów podyplomowych, MBA oraz szkoły policealne, językowe i szkolenia. W trzeciej hali (Hala C) zostaną zaprezentowane licea ogólnokształcące i technika. Strona targowa wyposażona jest w wyszukiwarkę, która odnajduje konkretnych wystawców po nazwie, kierunku, specjalności i miejscowości.

Na stronie zamieszczona jest także zakładka Nowości edukacyjne, gdzie znajdują się informacje na temat nowych kierunków lub specjalności wprowadzonych do oferty kształcenia w ciągu ostatniego 1,5 roku.

Stronę www.edutargi.pl odwiedzają: maturzyści, kandydaci na studia, studenci, absolwenci, nauczyciele, pedagodzy, gimnazjaliści, rodzice uczniów gimnazjów oraz osoby zainteresowane podniesieniem kwalifikacji zawodowych. Dla wszystkich odwiedzających codziennie organizowane będą konkursy, w których będzie można wygrać atrakcyjne nagrody ufundowane przez Sponsorów (Multikino, Miraculum, Joanna, Teatr Nowy w Poznaniu, Avana Poznań, Wydawnictwa: Zysk, ZNAK, Smak Słowa, Egmont).

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2021 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone