SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Warsztaty dla kobiet chcących zmienić swoje życie zawodowe

fot. mat. prasowe

Często urodzenie dziecka uruchamia w kobietach chęć wprowadzenia zmian, także w życiu zawodowym. Planowane wydarzenie ma pomóc kobietom znaleźć nowy pomysł na siebie, pokazać jak łączyć pracę zawodową z życiem rodzinnym, dać praktyczne wskazówki prawne jak rozpocząć własną działalność, a to wszystko wzbogacone poradami stylistki, dietetyka i instruktora fitness.

Organizatorem wydarzenia jest Fundacja Rozwoju Przedsiębiorczości i Inicjatyw Lokalnych BIZOON (www.bizoon.pl). Warsztaty są zaplanowane na dwa dni: piątek 09.02.2018 r. w godzinach 16.30-19.30 i sobota 10.02.2018 r. w godzinach 09.00-12.00. Całość odbędzie się w Miejskiej Bibliotece Publicznej przy ul. Kościuszki 8a (II piętro).

Będzie to pierwsze wydarzenie z zaplanowanego cyklu. Tym razem zapraszamy 20 kobiet, które potrzebują inspiracji i wskazówek, aby ruszyć z nowym zawodowym pomysłem. Chcemy stworzyć przestrzeń, w której kobiety będą wzajemnie zachęcały się do działania; będą również mogły czerpać z żywych przykładów innych kobiet, które z sukcesem prowadzą swoją firmę. Nie zabraknie też tego, co dla kobiet równie ważne, czyli zadbania o ciało, zarówno od strony wyglądu zewnętrznego, diety, jak i kondycji fizycznej.

Jeżeli czujesz, że macierzyństwo wyzwoliło w Tobie nową energię, jeśli chcesz przekuć swój potencjał w dochodową inicjatywę to te warsztaty są właśnie dla Ciebie. Udział w pierwszej edycji jest BEZPŁATNY, dlatego nie czekaj i zapisz się już dziś.

Dodatkowe informacje i zapisy na stronie: www.niesamamama.bizoon.pl

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone