SŁUCHAJ ONLINE
MENU

„Strefa Mocy” – festiwal muzyczno – ewangelizacyjny

Z wielką przyjemnością pragniemy poinformować, że w dniach 28-30.06.2022 w godzinach od 18.00 do 22.00 w Parafii Św. Jana Pawła II w Warszawie przy ul. Obrońców Tobruku 48 odbędzie się festiwal muzyczno – ewangelizacyjny „Strefa Mocy”. W programie imprezy przewidziane są koncerty znanych zespołów, świadectwa i dużo Dobrej Nowiny dla wszystkich. Dla chętnych będzie również możliwość rozmowy z duszpasterzem, skorzystania z sakramentu pokuty, lub posługi modlitwy wstawienniczej.

Będzie to debiut „Strefy Mocy” w Warszawie, w odpowiedzi na zaproszenie znanej z niestandardowych form duszpasterstwa parafii św. JP2, ze wsparciem i błogosławieństwem arcybiskupa metropolity warszawskiego, kard. Kazimierza Nycza. Jest ona wydarzeniem ogólnopolskim i już od 5 lat ma miejsce w wielu większych i mniejszych miejscowościach Polski. Na Bemowo zostali zaproszeni znani wykonawcy, m.in.:

– Luxtorpeda

– Owca

– Ks. Kuba Bartczak

– ZaNim

Objazdowy festiwal „Strefa Mocy” to pragnienie, które pojawiło się początkowo w sercu jednego człowieka, ewangelizatora, charyzmatyka i zawodowego muzyka – Witka Wilka. Była to wizja głoszenia Dobrej Nowiny przy użyciu profesjonalnych narzędzi: mobilnej sceny na tirze, zawodowego, pełnego mocy nagłośnienia, nastrojowego, koncertowego oświetlenia, dużego, pełnego blasku ekranu.

Całe wydarzenie realizuje się przy współudziale pełnych talentów i entuzjazmu ludzi dotkniętych przez Boga Żywego. Wszystko po to, aby głosić Słowo Boże i dzielić się świadectwem spotkania i działania Boga oraz uwielbiać Go modlitwą i muzyką. Pragnienie było pasją… było żywe i posiadało MOC! Ta MOC rozpalała serca i umysły INNYCH LUDZI do tego stopnia, że dziś pragnienie stało się rzeczywistością…

Do zobaczenia na Bemowie !!!

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© 2022 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone