SŁUCHAJ ONLINE
MENU

Sprzedaj, kup, wymień. Kiermasz w Kuźni Artystycznej w Radomiu

30 marca od godziny 17.00 zaczynamy kiermasz dla całych rodzin w Kuźni Artystycznej, ul. Daszyńskiego 5 Radom. Kilkanaście edycji tej imprezy już za nami, wciąż cieszy się coraz większą popularnością, bo możemy się spotkać, porozmawiać, zapytać specjalisty, pobawić z dzieckiem i zapolować na jakąś ciekawą okazję (książka, ubranko, zabawka).

Dzieci maja swoją bawialnię, gdzie czekają na nich atrakcje: animatorzy, zabawki, czytanie bajek i inne niespodzianki. Dorośli też mają odrobinę przyjemności: prezenty od sponsorów i partnerów Akademii Radzenia i Rodzenia Beba: kosmetyki, poradniki, akcesoria do domu i dla dziecka, wejściówki na imprezy dla dzieci i rodziców, bilety do kina, zaproszenia do spa.

Tym razem również nie zabraknie atrakcji, o które zadbali sponsorzy imprezy za co ogromnie im dziękujemy. Będziemy na spotkaniu rozmawiać o akcji głos Matek ma moc zmiany, o opiece w szpitalach i działaniach na rzecz kolejnych zmian na lepsze w obszarze opieki okołoporodowej.

Rodzice będą mogli porozmawiać z ekspertami (Janett Rolbiecka ) o karmieniu piersią i innych tematach okołoporodowych – Akademia Radzenia i Rodzenia Beba, położną (Marzena Sobolewska), doradcami zajmującymi się pielęgnacją cery, makijażem, , będzie masaż rebozo (Renata Marszłek)masażyści z Teb Edukacja zabierają specjalne krzesła – będą masować zmęczone plecy, pokażą jak dbać o kręgosłup.

Rodzice na kiermaszu od zawsze starają się w podziękowaniu za zaangażowanie sponsorów pomagać dzieciom – z domu samotnej matki, z domów dziecka – przynosząc np. artykuły papiernicze: kredki, bloki, zabawki oraz rodzicom dzieci, które potrzebują 1% na leczenie tak jak mała Madzia, która bardzo takiego wsparcia potrzebuje.

Od wielu edycji imprezy uczestnicy przynoszą ogromne ilości zakrętek wspierając rehabilitację, opiekę dla Krzysia Czupryna, małego chłopca chorego na nieuleczalne EB, a mama Krzysia robi dla nas piękne plakaty promujące kiermasz.

Do akcji włącza się wiele radomskich firm, aktywnie działa grupa Mamy z Radomia i okolic promując imprezę, wspierając ją na różne sposoby, telefony od mam po prostu się urywają, dziękujemy im za zaangażowanie i pomoc także w trakcie imprezy – bo kto lepiej wszystkim rozporządzi/ zarządzi niż rodzinny menadżer do zadań wszelkich- czyli wszechstronnie uzdolniona mama właśnie…

Zapraszamy serdecznie mieszkańców Radomia i okolic na marcowy, wiosenny kiermasz.

DANE DOTYCZĄCE IMPREZY:
DATA I GODZINA:  30.03.2019 r, godz. 17:00 -19.30
MIEJSCE:  Kuźnia Artystyczna, ul. Daszyńskiego 5.Radom
ORGANIZATORZY:  Akademia Radzenia i Rodzenia Beba
Grupa/forum Mamy z Radomia i okolic
DK Kuźnia Artystyczna

NAJNOWSZE INFORMACJE
RADIO DLA CIEBIE
  • Warszawa: 101 FM
  • Ostrołęka: 100,8 FM
  • Ostrów: 87,6 FM
  • Płock: 101,9 FM
  • Radom: 89,1 FM
  • Siedlce: 103,4 FM
  • DAB+
PUBLICYSTYKA
MUZYKA


wydanie online:
nm@rdc.pl

© Copyright 2019 Polskie Radio S.A. Radio Dla Ciebie
Wszelkie prawa zastrzeżone